30 Nisan’da Tüm SAÜ Tuğba İçin Kan Bağışı Yapacak

30 Nisan’da Tüm SAÜ Tuğba İçin Kan Bağışı Yapacak

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencisi Tuğba Erdoğan‘ın anısına gerçekleştirilecek olan Kan Bağışı Kampanyası SAÜ Öğrencileri ve Öğrenci Toplulukları tarafından Sosyal Medya kanalıyla oldukça fazla ilgi görmüş durumda. Şimdi sıra 30 Nisan 2013 günü Tuğba’nın anısına Kan Bağışı için Merkez Kafeteryada olmakta…

Sakarya Üniversitesi Kızılay Öğrenci Topluluğu ve Sakarya Kızılay Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan ‘Sakarya Üniversitesi Tuğba’yı Anıyor’ isimli kan bağışı kampanyası 30 Nisan Salı günü SAÜ Merkez Kafeterya’da gerçekleştirilecek.

Sakarya Üniversitesi Kan Bağış Kampanyası
30 Nisan’da Tüm SAÜ Tuğba İçin Kan Bağışı Yapacak

 

Türkiye’nin tüm bölgelerinde sürekli olarak “Kan İhtiyaçtır” sloganıyla bağış kampanyaları düzenleyen Kızılay bu ay en önemli programını Sakarya Üniversitesi’nin desteği ile gerçekleştirecek.

Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin yoğun ilgi göstermesi beklenen “Sakarya Üniversitesi Tuğba’yı Anıyor” isimli kan bağışı kampanyasına destek olmak isteyenler 30 Nisan saat 9.00 ile 24.00 arasında SAÜ Merkez Kafeterya’da buluşuyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı