Atalay DEMİRCİ SAÜ’de Kahkaha Fırtınası Estirdi

Atalay DEMİRCİ SAÜ’de Kahkaha Fırtınası Estirdi

5Nokta4 Organizatörlüğünde Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Atalay DEMİRCİ “Kel Alaka” gösterisi kahkaha tufanına sahne oldu.

Salon 1’de gerçekleştirilen ve tamamen dolu bir salona hitap eden Atalay DEMİRCİ yaklaşık olarak 2.5 Saat boyunca sahnede kaldı ve esprileri ile izleyenlere oldukça keyifli dakikalar yaşattı.

Sadece kahkaha tufanı ile de sınırlı kalmayan gösterinin son saatinde bir Atalay DEMİRCİ klasiği haline gelen, başka bir stand-up gösterisinde görme ihtimalinizin olmadığı, bir şiir dinleyen izleyiciler kısa süreliğine duygusal anlarda yaşayarak organizasyon sonunda Atalay DEMİRCİ’yi ayakta alkışlayarak uğurladılar.

Gösteriye hasta olarak çıkan ve serum ile ayakta kalmaya çalışan Atalay DEMİRCİ bunu izleyiciye bir dakika bile yansıtmamayı başararak ne kadar profesyonel bir çalışma sistemi içerisinde olduğunu da göstermiş oldu.

Atalay DEMİRCİ SAÜ’de Kahkaha Fırtınası Estirdi

Günlük hayatta hepimizin karşılaştığı olayları oldukça esprili bir dille anlatan Atalay DEMİRCİ’nin küfre kaçmadan yaptığı espriler salonda bulunan her yaştan insanı kahkahaya boğmaya yeterli geldi.

Yakın süreçte oldukça dolu bir turne takvimine sahip olan Atalay DEMİRCİ’nin yeniden Sakarya’da gösteri yapıp yapmayacağı belli olmasa da gösteriye katılanların gösteri sonuna yeniden bu eğlenceye dâhil olmak isteyecekleri gözlerinden okunuyordu.

Etkinlik için yoğun bir çalışma gerçekleştiren 5Nokta4 firması bu tarz etkinlikler ile Sakarya Üniversitesi Öğrencileri ve Sakarya Halkına ünlü isimlerle buluşma imkânı sağlamaya devam edecek.

p

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı