Bahar Şenlikleri İçin Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Bahar Şenlikleri İçin Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Öğrenciler için sadece 1 haftaya yayılan Eğlence, Konser ve Aktivitelerin olduğu Bahar Şenlikleri için aslında arka planda oldukça hummalı bir çalışma aylar öncesinden başlamış oluyor.

SAÜ Bahar Şenlikleri 2013 için aylar öncesinde başlayan ekip çalışmaları 5nokta4 Ekipleri ve SAÜ SKS ile yapılan toplantı ve görüş alışverişleri ile son düzlüğe girmiş durumda.

Sıla, Gece Yolcuları, Karmate, Mehmet ERDEM gibi isimlerin yanında Sabancı Baharı, Güneşoğlu gibi firma etkinliklerini sizlerle buluşturacak olan SAÜ Bahar Şenliği ayrıca Alternatih ve Rekreatif Sahne gösterileri ile de akşam gerçekleşen konserler öncesinde sizleri eğlenceye hazırlayacak.

SAÜ Bahar Şenliği Çalışmaları
SAÜ Bahar Şenliği Çalışmaları

Birçok Alternatif Satış Standı kurulacak olan SAÜ Şenlik Alanı için 1-2 aydır gelen tekliflere göre yerleşimler yapan, Sahne ekipleri ve Saha ekipleri ile bir bütün olmaya çalışan 5nokta4 ve SAÜ SKS birçok arka plan toplantıları ile sorunsuz bir etkinlik için çalışmaya devam ediyor.

Üniversite dışından ziyaretçi almama kararı alan ancak bu konuda çok sert olmayacağını açıklayan Sakarya Üniversitesi geçtiğimiz senelerde yaşanan sorunların yeniden yaşanmaması için de güvenlik önlemleri almaya başlamış durumda.

Son senelerde özellikle Bungee Jumping ekiplerinden gelen şikayetler sebebi ile bu sene bu etkinliği iptal eden yönetim Sabancı Baharı ekibi ile kampüste oldukça eğlenceli dakikaların yaşanmasını sağlayacak gibi görünüyor.

Kısacası 20 gün kala Bahar Şenlikleri Hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

 

Eğlence adım adım SAÜ’ye doğru yaklaşıyor…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı