Ekle – Sil İşlemleri 18 Eylül Çarşamba Günü Başlıyor (Ara Sınıf)

Ekle – Sil İşlemleri 18 Eylül Çarşamba Günü Başlıyor (Ara Sınıf)

Sakarya Üniversitesi 2013 / 2014 Eğitim ve Öğretim Dönemi için ders seçimi yapmakta sıkıntı yaşayan veya seçtikleri dersleri başka derslerle değiştirmek isteyen öğrenciler için EKLE – SİL Haftası yarın başlıyor.

Üniversite sitesinden resmi bir duyuru ile Öğrencilere Bilgi Verilmemiş olsa da Bölüm Sekreterlikleri ve Dekanlar ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Ekle – Sil Haftasının 18 Eylül 2013 Çarşamba günü başlayacağını teğit ettik.

Verilen bilgilere göre Ekle Sil Haftası 18 Eylül – 20 Eylül 2013 tarihleri arasında olacak. Ancak duruma göre 1 hafta daha uzatılması ve 23 Eylül ile 25 Eylül tarihlerinin de sisteme eklenmesi ihtimali mevcut.

Ekle – Sil İşlemleri 18 Eylül Çarşamba Günü Başlıyor

Akademik Takvimde de son ders seçme günü olarak 25 Eylül tarihi görünüyor. Ona göre SABİS üzerinden istediği dersi seçemeyen veya başka derslerle değiştirmek isteyenler yarından itibaren işlemlerini Dilekçe vererek yapabilirler.

Sormadan söyleyeyim 1. Sınıflar (Yeni Kayıt – Hazırlıktan Geçiş) Ekle Sil yapmayacak. Zaten alacakları dersler belli. Almayacakları dersler belli.

Dilekçe Örneğini İndirmek İçin TIKLAYINIZ…

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı