“Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar” Fikir Kampı Sakarya’da

“Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar” Fikir Kampı Sakarya’da

Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar” projesi Fikir Kampları’nın dördüncüsü, 03-04 Mayıs 2014 tarihlerinde Sakarya’da düzenlenecek.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü, Intel Türkiye ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği- KAGİDER işbirliği ile gerçekleştirilen “Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar” projesi Fikir Kampları’nın dördüncüsü, 03-04 Mayıs 2014 tarihlerinde Sakarya’da düzenlenecek. Sakarya Valiliği, Sakarya Belediyesi, Sakarya Üniversitesi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Kent Konseyi ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı yerel desteği ile düzenlenecek olan Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar Sakarya Fikir Kampı”na 18 – 30 yaş aralığındaki gençlerin katılımı hedeflenmektedir.

Genç Fikirler Güçlü Kadınlar Projesi çıktıları olarak, bölgesel bazda kadınların farklı alanlarda (eğitim, sağlık, çevre, yetki ve karar alma mekanizmalarındaki rolleri, ekonomi ve yoksulluk gibi alanlar) karşılaştıkları toplumsal sorunlara yeni yaklaşımlarla teknoloji destekli çözüm önerileri veya sosyal girişimcilik projeleri üretilmesi, uygulanabilir çözüm önerileri geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Genç Fikirler Güçlü Kadınlar Projesi Sakarya Fikir Kampı’nda bulunmak ve kadınların karşılaştığı toplumsal sorunlara yönelik çözümler üretmek istiyorsanız 28 Nisan 2014 tarihine kadar www.gencfikirlerguclukadinlar.com adresindeki kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar Fikir Kampı Sakarya'da

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı