Hendek – Esentepe Kampüsü Ücretsiz Otobüs Seferleri ve Sefer Saatleri (2018 – 2019)

Hendek – Esentepe Kampüsü Ücretsiz Otobüs Seferleri ve Sefer Saatleri (2018 – 2019)

Hendek Belediyesi tarafından 5 yıl kadar önce başlatılan Hendek Kampüsü – Esentepe Kampüsü arasındaki Ücretsiz Otobüs Seferlerine 2018 – 2019 Eğitim ve Öğretim yılında da devam edilecek.

Hendek Belediyesi tarafından Eğitim Fakültesi ve Hendek MYO öğrencilerinin Sosyal Etkinlikler ve Kütüphane gibi olanaklardan daha kolay yararlanabilmeleri adına geçtiğimiz yıllarda uygulanan Ücretsiz Servis Hizmeti bu sene de devam edecek.

 

Hendek Kampüsü – Esentepe Kampüsü Servis Saatleri

 

Hendek’ten Kalkış 08.00 10.30 13.30 16.00
Esentepe Kampüsünden Kalkış 09.00 11.30 14.30 17.30

 

Önemli Not: SALI Günleri Hendek yönünden 08.00, Esentepe Kampüsünden ise 09.00 servisleri dışında servis yapılmayacaktır.

Önemli Not: Hendek Kampüsü ile Esentepe Kampüsü arasındaki servisler Hafta İçi yapılmaktadır.

 

Öğrenci Kartınızı Unutmayın

Ücretsiz Kampüs Servisini kullanabilmeniz için Sakarya Üniversitesi veya Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi öğrencisi olmanız gerekiyor.

Bu sebeple de Ücretsiz Servis Hizmeti için Öğrenci Kartınızın yanınızda olması olası sorunların önüne geçebilmek, Kampüs’te bulunan Kütüphane gibi alanlara sorunsuz giriş yapabilmek için gereklidir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

 1. Birinci sınıfım bir tane ders programına ulaştım ona göre gidicem İlgilendiğiniz için teşşekekür ederim

 2. Merhaba ben ders kaydı yapmayı unutmuştum Sonra okula gittim ve dilekçe doldurdum Fakat Sabise girdiğimde Ne ders programını nede seçilmiş dersleri göremiyorum ne yapmam gerek

  • Öğrenci İşleri ile görüşün. Zaten sizin bu hafta okulda olmanız gerekmiyor mu? Öğrenci İşlerine gidip sorgulayabilirsiniz.

   • Kaçıncı sınıfsınız? Dersleriniz bellidir. EBS sistemine girip ders listelerini görebilir, Bölüm sayfasından ise Ders Programına ulaşabilirsiniz.
    Okula gidince akılı olan programlardan da bakabilirsiniz.
    Sisteme 3 ay yansımazsa 3 ay okula gitmeyecek misiniz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar