Her Yöne 90 Dakika 2014 – Tiyatro Gösterisi (Sakarya)

Her Yöne 90 Dakika 2014 – Tiyatro Gösterisi (Sakarya)

Günümüz olaylarına mizahi açıdan eleştirel bir bakış açısı getiren iki perdelik müzikli komedi “Her Yöne 90 Dakika 2014“, Sakaryalı tiyatroseverler ile buluşuyor.

Ahmet Çevik Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu, yönetmenliğini Ahmet Çevik’in yaptığı, Türk sinema, TV ve tiyatro dünyasının ünlü ve sevilen oyuncuları Sinan Bengier, Ahmet Çevik, Akasya Aslıtürkmen, Esin Gündoğdu, Ender Gülçiçek ve Sümer Tilmaç’ın rol aldıkları ve Seyfi Şahin’in yazdığı, günümüz olaylarına mizahi açıdan eleştirel bir bakış açısı getiren “Her Yöne 90 Dakika 2014” ilk kez Sakarya’da seyirci karşısına çıkıyor.

“Her Yöne 90 Dakika 2014” bir toplum eleştirisi, aslında pek çok insanın gördüğü gerçekleri mizah yoluyla izleyiciye anlatıyor. Bunları yaparken siyasi bir söylem gütmemeye, toplumun hiçbir kesimini alaya alma ya da hedef göstermemeye dikkat eden oyun, mizah yoluyla sadece olaylara bir ışık tutmaktadır.

Her Yöne 90 Dakika

“İzdivaç” skeçinde birtakım medyada yaşanan yozlaşmayı ve kaybolmaya yüz tutan örf ve geleneklere dikkat çekmekte ve bu sayede Türk aile yapısının bu olaylar karşısında nasıl etkilendiğini anlatmakta… “Kredi Kartı” skecinde, kredi kartlarının bilinçsiz kullanımı ve tüketici toplumu olmaya itilmemiz ve gereksiz harcamalar anlatılmakta… “Karakol” ve “Basın” skeçleri de yine günümüz medyası mizah yoluyla anlatılmakta…

YER: AFA Kültür Merkezi
TARİH: 21 Şubat 2014 Cuma
SAAT: 20:00

Bilet Ücretleri

Sivil: 30 TL

Öğrenci: 25 TL

Bilet Satış Noktaları
5NOKTA4
Değişim Kitabevi
Adı Bahçe

Organizasyon: 5NOKTA4

Detaylı bilgi ve grup rezervasyonları için: 0532 480 13 48

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı