Kampüste Kadınlar Günü Sergi, Defile ve Doyasıya Müzik İle Kutlandı

Kampüste Kadınlar Günü Sergi, Defile ve Doyasıya Müzik İle Kutlandı

Sakarya Üniversitesi Personel Lokalinde 12 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen 8 Mart Kadınlar Günü Resim Sergisi ve Ferizli MYO Defilesi oldukça eğlenceli görüntülere sahne oldu.

Sakarya Valisi Mustafa BÜYÜK’ün Eşi Emine BÜYÜK, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer ELMAS’ın Eşi Nadire ELMAS, Sakarya Üniversitesinde görev yapan Bayan Öğretim Görevlisi, Personel ve Personel Eşleri ile SAÜ Öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen eğlence yaklaşık olarak 4 Saat sürdü.

Kadınlar Günü münasebeti ile çekilen fotoğraf sergisinin açılışı ile başlayan etkinlikte daha sonra Ferizli Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri tarafından hazırlanan kıyafetlerin tanıtılması ile devam etti.

Eğlencenin ana objesi “Kadın” olunca tabi ki eğlencenin ilerleyen saatleri daha fazla müzik, daha fazla eğlence ve daha fazla sahnede olmak üzerine kurgulandı.

Oldukça Resmi bir havada başlayan Kadınlar Günü Eğlencesi ilk 1 saatin sonunda Ankara Havaları ve Halk Ezgileri ile tam olarak bir Kadınlar Matinesine dönüştü.

Öğrencilerin ve Hocaların karşılıklı olarak Romen Havaları eşliğinde oyunlar oynadığı Kadınlar Günü Eğlencesi son olarak Karaoke Show ile noktalandı.

Yaklaşık olarak 4 saat süren Sergi Açılışı – Defile ve Eğlence katılanların hem yorgun hem de mutlu olarak ayrıldıkları bir etkinlik olarak hafızalara kazınmış oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı