Kampüste Seçim Rüzgarı Esmeye Başladı

Kampüste Seçim Rüzgarı Esmeye Başladı

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Konseyi Seçimleri Pazartesi günü Fakültelerde gerçekleştirilecek. Adaylar ise Sosyal Medya üzerinden propaganda çalışmalarına başladılar bile.

On iki gündür Adaylığı Kesinleşen öğrenciler geçtiğimiz senelerde daha çok sınıfları ziyaret ederek gerçekleştirilen Seçim Çalışmaları için Sosyal Medya kanalını da kullanmaya başladılar.

Bölümleri ve Üniversite ile alakalı deneyimlerini ve vaatlerini sıralayan Öğrenci Konseyi Adayları Pazartesi gününe kadar oylarını arttırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

 

Seçim Afişleri Hazırlandı

Yerel Seçimlerde ve Milletvekili Seçimlerinde görmeye alışık olduğumuz Muğla escort Seçim Afişleri bile hazırlanmış durumda.

Bazı afişler henüz Amatör Ruhu temsil ediyor olsa da bazı afişlerde Ciddi Bir Çalışma gözlerden kaçmıyor.

 

İşte Birkaç Seçim Afişi

Karşımıza çıkan birkaç seçim afişini buradan paylaşalım istedik. Dileyen kendi afişlerini gönderebilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Burak TURAN kardeşimin ilk günden beri asmış olduğu tüm seçim afişleri sabote edilmiştir. Biz o kişileri tespit ettik, Allah’a havale ettik.Böylesine kalleşçe bir haksız rekabet ortamına girmeye çalışmaları Burak Turan kardeşimin ne kadar ciddi bir aday olduğunun ispatıdır. Bizim İcraatlerimize sizin hayal gücünüz yetmez bunu da bilesiniz.

  2. Makine Mühendisliği için en hayırlı aday Aykut KOÇ diye düşünüyorum. Bölümde sevilen ve bu işleri yapabilecek birisi zaten bölümün çoğunun desteğini almış durumda. Sanırım formalite icabı bir seçim olacak benimde şahsi desteğim Aykut KOÇ’a.

  3. Aykut Koç’un geçmişte yaptığı çalışmalarda mevcut zaten bu iş için tecrübesi de, kapasitesi de var. Makina Mühendisleri Odası’nda da iyi işler yapmış bir kişi olduğu için ben de kendisini destekliyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı