Milli Türk Talebe Birliği SAÜ Kampüsünde Aşure Dağıttı

Milli Türk Talebe Birliği SAÜ Kampüsünde Aşure Dağıttı

Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Şubesi tarafından Muharrem Ayının gelişi şerefine bugün Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsünde Aşure Dağıtımı yapıldı.

Sabah 10.30’da SAÜ Şenlik Alanında başlayan Aşure Dağıtımı 13.30’a kadar devam etti. Aşure Dağıtımına yemek için Kafeterya’ ya çıkan öğrencilerin yoğun ilgisi vardı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Şube Başkanı Özcan Ayma “Dinimizce önemi büyük olan bu günde öğrenci arkadaşlarımıza aşure ikramı yapmak bizleri gururlandırdı. Açıkçası talebin bu kadar fazla olacağını düşünmüyorduk. Talep düşündüğümüzden fazla olunca bin kişlik olan aşure ikramımızı iki bin kişiye çıkardık. Organizasyonumuza gelen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Emeği geçen tüm kardeşlerimizden de Rabbim razı olsun. Allah bu tür organizasyonların tekrarını nasip etsin” şeklinde konuştu.

Kampüs Aşure Dağıtımı
Kampüs Aşure Dağıtımı

Erenler Belediye Başkanı ÖZTÜRK’e Teşekkür

MTTB Sakarya Şube Başkanı Ayma konuşmasının son kısmında “Bu organizasyonumuzda bizlere destek veren Erenler Belediye Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e şahsım ve başkanı olduğum Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Şubesi adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı