Sakarya Üniversitesi 2. Tuğba ERDOĞAN Kan Bağış Kampanyası

Sakarya Üniversitesi 2. Tuğba ERDOĞAN Kan Bağış Kampanyası

Geçtiğimiz sene Go-Kart Kazası sonucunda yaşamını yitiren Sakarya Üniversitesi Öğrencisi Tuğba ERDOĞAN anısına gerçekleştirilen Kan Bağış Kampanyası bu sene 2. Kez düzenlenecek.

Sakarya Üniversitesi Merkez Kampüsündeki Şenlik Alanında kurulacak olan Kan Bağış İstasyonu ile geçtiğimiz sene kırılan Rekor Bağışın arkasından bu sene yeni bir rekor denemesi yapılacak.

Go-kart kazasında hayatını kaybeden üniversitemiz Çevre Mühendisliği öğrencisi Tuğba Erdoğan’ın seneler boyunca anma adına ismini verdiğimiz Kan Bağışı Kampanyasına bütün SAKARYA ÜNİVERSİTESİ’ni BEKLİYORUZ !

Tuğba Erdoğan’ın babası Süleyman Erdoğan da o gün bizlerle birlikte olacaktır.

Geçen sene Türkiye’de üniversiteler arasında kan bağışında 4800 ünite kan toplayarak birinci olan SAKARYA ÜNİVERSİTESİ binlerce insanın kan ihtiyacının karşılanmasında üzerine düşeni yapmıştır.

Geçen sene ilkini düzenlediğimiz SAÜ Tuğba’yı Anıyor Kan Bağışı organizasyonunda bir günde 1006 ünite kan toplayarak Tuğba Erdoğan binlerce insanda hayat bulmuştur…

Kan Bağışı sonrasında o günün bir hatırası olarak kan bağışı yapan öğrencilere Kupa Bardak ve Hediyeler verilecektir.

Kan Bağışı Kampanyası Hakkında Bilgi almak için Üniversite Topluluklarını veya 0541 278 54 20 nolu hattı arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı