22.08.2017 - Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı

Sakarya Üniversitesi Caps Yarışması Başladı

Sakarya Üniversitesi İletişim Koordinatörlüğü tarafından organize edilen ve Tüm Öğrencilere açık olan SAÜ Caps Yarışması başladı.

Sakarya Üniversitesi Caps Yarışması Başladı

 

Sakarya Üniversitesi İletişim Koordinatörlüğü tarafından organize edilen ve Tüm Öğrencilere açık olan SAÜ Caps Yarışması başladı.

2 Mayıs – 22 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Caps Yarışmasına katılabilmeniz için Üniversite, Eğitim veya Sınav temalı bir Caps Hazırlamanız yeterli.

Caps paylaşımı yapacak olanların #saudecaps #habersau veya #saudefinaller etiketlerinden birisini kullanmaları gerekmektedir.

Paylaşılan capsler arasından seçilecek en iyi 3 capsin sahibi sürpriz hediyeler kazanacak. Yarışmaya katılım koşulları şöyle:
sponsorluğunu catering firmalarının üstlendiği yarışmada çeşitli etkinlikler ve organizasyonların olacağı belirtildi.

Sakarya Üniversitesi Caps Yarışması Başladı

Sakarya Üniversitesi Caps Yarışması Başladı

 

Sakarya Üniversitesi İletişim Koordinatörlüğü ‘Caps Yarışması’ Katılım Koşulları

 

 • Yarışmaya Sakarya Üniversitesi öğrencileri katılabilir.
 • Capslerin konusu ‘üniversite, eğitim ve sınavlar’ olacaktır.
 • Capsler kişilerin kendi twitter veya facebook hesapları üzerinden #saudecaps #habersau veya #saudefinaller etiketiyle paylaşılacaktır. Bu etiketler dışındaki paylaşımlar dikkate alınmayacaktır.
 • Bu etiketlerle paylaşılan capslerden Sakarya Üniversitesi İletişim Koordinatörlüğü tarafından belirlenenler twitter.com/habersau ve www.facebook.com/habersau adresi üzerinden retweet edilecek veya paylaşılacaktır.
 • twitter.com/habersau ve www.facebook.com/habersau adresinden yayımlanan paylaşımlar içinden en çok etkileşim (beğeni, retweet, paylaşım) alan capsler içinden yapılan değerlendirmeyle belirlenen birinci, ikinci ve üçüncü caps sahibi ödüllendirilecektir.
 • Capslerin etik ilke ve ahlaki kurallara uygun olması gerekir.
 • Olumsuz örnek teşkil eden, insanları zararlı alışkanlıklara yönlendiren, hakaret ve küfür içeren capsler değerlendirilmeye alınmayacaktır.
 • Capslerin özgün olması beklenmektedir. Başka yerlerde yayımlanmış ve özgün olmayan capslerin sorumluluğu yarışmaya katılanlara aittir.
 • Yarışmaya katılan capslerin hukuki ve cezai sorumluluğu tamamen katılımcılara aittir.
 • Sakarya Üniversitesi İletişim koordinatörlüğü tarafından yayınlanmış olan capsler üniversiteye ait tüm platformlarda kullanılabilir.
 • Sakarya Üniversitesi İletişim Koordinatörlüğü yarışma ile ilgili her türlü tasarrufa sahiptir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ