Sakarya Üniversitesi Girişimcilik Eğitimlerinin İlk Sertifika Töreni SATSO’da

Sakarya Üniversitesi Girişimcilik Eğitimlerinin İlk Sertifika Töreni SATSO’da

Sakarya ilinde başlayan ve aynı dönemlerde KOSGEB destekli olarak  Sakarya Üniversitesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, MARKA, SESOB, Hendek Belediyesi, İŞKUR işbirlikleri ile farklı noktalarda gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini başarı ile tamamlayan Girişimci Adaylarına 15 Misan 2013 tarihinde SATSO binasında Toplu olarak sertifikaları teslim edilecek.

Yaklaşık olarak 200 yeni girişimcinin yer aldığı eğitimlere katılanlara sunulacak olan KOSGEB Girişimci Sertifikaları sınırsız süre için geçerli olacak ve İş Yaşamına atılacaklar için 30.000 TL Hibe, 70.000 TL Faizsiz Kredi imkanı sağlamış olacak. Bu noktada yeni bir işyerine 100.000 TL kadar bir destek KOSGEB tarafından sağlanmış olacak.

 

Sakarya Üniversitesi Girişimcilik Eğitimlerinin İlk Sertifika Töreni SATSOda
Sakarya Üniversitesi Girişimcilik Eğitimlerinin İlk Sertifika Töreni SATSOda

 

KOSGEB Başkanı Mustafa KAPLAN‘ın katılımıyla 25 Nisan 2013 Perşembe günü Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenecek olan törenle dağıtımı yapılacak olan Sertifika Töreninde Sakarya Üniversitesi Girişimcilik Eğitimleri Programına katılan ve ilk 4 eğitimi başarı ile tamamlayan 100’e yakın öğrencide katılacak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı