Sakarya Üniversitesi ve Toyota Boshoku İşbirliği Yapacak

Sakarya Üniversitesi ve Toyota Boshoku İşbirliği Yapacak

Toyota Boshoku Yönetim Grubu Genel Müdürü Halim Turhan ve İdari İşler Müdürü Yener Tutluer Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Ali Yalçın, Prof. Dr. Fatih Üstel ve Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Akın Akıncı’da ziyaret sırasında hazır bulundu.

Üniversite Sanayi İşbirliği konusuna çok önem verdiklerini dile getiren Rektör Elmas, “Bu konudaki çalışmalarımız, diğer üniversitelere örnek oluyor. Üniversitemiz tarafından geliştirilen eğitim modelleri birçok üniversiteye örnek teşkil ediyor” diye konuştu.

Sakarya Üniversitesi ve Toyota Boshoku arasında imzalanacak protokol diğer firmalara da örnek teşkil edeceğini söyleyen Rektör Elmas, “Sanayici için bu protokol rol model olacak. Bazen kurumlar için böyle rol modellere ihtiyaç var. Toyota Boshoku diğer sanayicinin Üniversite-Sanayi İşbirliği konusunda cesaretini artıracağını inanıyorum” diye konuştu.

Sakarya Üniversitesi ve Toyota Boshoku İşbirliği Yapacak

Toyota Boshoku Yönetim Grubu Genel Müdürü Halim Turhan Sakarya Üniversitesi ve Toyota Boshoku arasında Üniversite-Sanayi İşbirliği ve SANTEZ kapsamında iş birliği protokolü imzalamak istediklerini dile getirerek, “Toyota Boshoku olarak Sakarya Üniversitesine her zaman desteğe hazırız” dedi.

Ziyaret sonunda Sakarya Üniversitesi ve Toyota Boshoku arasında imzalanacak SANTEZ Projelerine destek ve Üniversite-Sanayi İşbirliği Protokolü için ön anlaşmaya varıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı