SAÜ Fotoğrafçılık Kulübü (SAÜFOT) Taraklı’ya Fotoğraf Gezisi Düzenledi

SAÜ Fotoğrafçılık Kulübü (SAÜFOT) Taraklı’ya Fotoğraf Gezisi Düzenledi

Sakarya Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü tarafından Sakarya’nın Taraklı ilçesine 14 Aralık 2013 tarihinde bir Foto Gezi düzenlendi.

Profesyonel anlamda Fotoğrafçılıkla ilgilenen ziyaretçilerin yanında yeni yeni bu hobiye gönül verenlerinde katılığı SaüFOT Taraklı Gezisi sonucunda tabi ki birbirinden güzel fotoğraflar çekildi.

SAÜ Öğretim Görevlisi Servet Sezgin’in de yer aldığı gezide öğrenciler, Taraklı’nın tarihi ve doğal güzelliklerini fotoğraf karelerine yansıttı.  Gün boyu devam eden gezi ile ilgili olarak Servet Sezgin: “Sakarya’nın kültür ve tarihi dokusu olan Taraklı ilçesini tanımak ve fotoğraf yoluyla belgeleyip üniversite ortamında paylaşmak, öğrencilerin fotoğraf çekimiyle ilgili pratik yapmasında yardımcı oldu” dedi.

Yakın dönemde daha aktif bir şekilde farklı noktalara da Fotoğraf Gezisi planlayan Sakarya Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü yöneticilerine ve üyelerine bu etkinlik için teşekkür ediyoruz.

Sizde SAÜ Fotoğrafçılık Kulübü bünyesindeki yerinizi alabilir, Facebook Sayfası üzerinden etkinlikleri takipte kalabilirsiniz.

SaüFOT Taraklı Gezisi

Etkinlikten birkaç kareyi sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı