SAÜ’de Hayrettine Yoğun İlgi

SAÜ’de Hayrettine Yoğun İlgi

25 Şubat Çarşamba günü SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde bir gösteri yapan Komedyen Hayrettin’e ilgi oldukça fazla idi.

Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezindeki en büyük salon olan Salon 1’de gerçekleştirilen gösteri sırasında yer kalmadığı için öğrenciler merdivenlerde oturmak zorunda kaldı.

SAÜ Maliye Topluluğu aracılığı ile Çabuk Çorba Sponsorluğunda Ücretsiz olarak düzenlen “Hayrettin’le Stand-Up” gösterisi 2 saat gibi bir sürede tamamlandı ve öğrenciler oldukça keyifli dakikalar yaşadılar.

Soru-cevap bölümüyle başlayan Hayrettin, kendisine gelen sorulara verdiği esprili yanıtlarla salondaki öğrencileri kahkahaya boğdu. Öğrencilerin yoğun ilgisi dolayısıyla duyduğu mutluluğu dile getiren Hayrettin gösteriye, öğrencilerden gelen ve kendi kliplerinden sunduğu görüntülerle devam etti.

 

Gösteri Sonunda Fotoğraf Sınavı

Gösteri sonrasında fotoğraf çekilmek isteyen öğrencileri kırmayan Hayrettin gösteride harcadığı süre kadar bir süreyi de öğrencilerle fotoğraf çekilerek geçirdi.

Yaklaşık 700 kişi alan salonu yer kalmayacak şekilde dolduran, merdivenleri bile kapatan öğrenciler çıkışta oldukça eğlenmiş bir şekilde ev ve yurtların yolunu tuttular.

 SAÜ’de Hayrettine Yoğun İlgi 1 SAÜ’de Hayrettine Yoğun İlgi 2 SAÜ’de Hayrettine Yoğun İlgi 3 SAÜ’de Hayrettine Yoğun İlgi

Görsel Kaynak: SakaryaRehberim

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı