SAÜ’lü Koray Gökhan TÖRÜN Hayatını Kaybetti

SAÜ’lü Koray Gökhan TÖRÜN Hayatını Kaybetti

Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi /Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi bölümü öğrencisi olan Koray Gökhan TÖRÜN kalp krizi neticesinde hayatını kaybetti.

4 Eylül 2015 Pazar günü yaşadığı kalp krizi neticesinde hastaneye kaldırılan Gökhan TÖRÜN’ün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi.

Alınan bilgilere göre Koray Gökhan TÖRÜN kullanmakta olduğu Kilo Verdirici İlaçlardan kaynaklı bir kalp sorunu yaşadığı ve kalp krizine de bu ilaçların sebep olduğu belirtildi.

Koray Gökhan TÖRÜN’ün Cenazesi 5 Ekim Pazartesi ikindi namazına müteakip; Dik Kaldırım Mihraplı Camii Osmangazi/Bursa’da defnedilecektir. 5 Ekim Pazartesi sabah saat 8.00’da AK Parti Sakarya İl binası ve saat 11.00’da Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin önünden araçlar kalkacaktır.

 

TÜGVA Gökhan Törün
TÜGVA Gökhan Törün

 

Koray Gökhan Törün Kimdir?

Koray Gökhan Törün 1992’de Bitlis’in Tatvan ilçesinde doğdu. İlkokulu ve ortaokulu eğitimini Bursa’da Bisaş İlköğretim okulunda tamamladı. Lise eğitimini ise Hasan Alİ Yücel Anadolu Lisesinde tamamladı.

Üniversite hayatına öncelikle Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde başlayıp daha sonra Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi /Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi 3. sınıfından devam etmekte. Okulun ilk yılarından itibaren Türkiye geneli Genç Türkiye Zirvesi, İnovitim Gençlik, Genç Barış İnisiyatifi ve G.S.B. gençlik çalıştaylarına katıldı.

Okul hayatını sürdürdüğü Sakarya yerelinde ise Gençlik Meclisi, İ.H.H Vakfı, TÜGVA, KADEM ve Stratejik Düşünce Enstitüsü gibi önemli dernekler ve sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarında aktif rol üstlenerek programlarında yer aldı.

Sakarya Üniversitesi bünyesinde ise Sakarya Üniversitesi Öğrenci Dayanışma Platformuyla birlikte Afrika ve Suriye‘ye yardım kampanyalarında ve başta ÜNİAK olmak üzere, Genç Aydınlar, Siyaset ve Ekonomi, 7Renk Uluslar Arası öğrenci topluluklarıyla birlikte okul çapında barışçıl eylemlerle, konferanslar düzenledi.

SAÜ’lü Koray Gökhan TÖRÜN Hayatını Kaybetti
SAÜ’lü Koray Gökhan TÖRÜN Hayatını Kaybetti

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı