SAÜ’lü Öğrencinin Talebine TOÇOĞLU’ndan Cevap

SAÜ’lü Öğrencinin Talebine TOÇOĞLU’ndan Cevap

Sakarya Üniversitesi öğrencileri, var olan sorunlarının çözümü için yetkili kişilere twitter üzerinden ulaşmaya devam ediyor.

Bir takipçinin Hendek’te ikamet eden ve Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören gençlerin ulaşım sorununun çözümü konusunda Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Dış İlişkiler Ekonomi Danışmanı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’den yardım istemesinin ardından, bu defa başka bir takipçi Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’ndan başka bir talepte bulundu.

Toçoğlu’na tweet attı

Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde okuyan bir  takipçi, Başkan Toçoğlu’na tweet atarak, kampüse, otobüs seferlerinin artmasını istedi.

 

SAÜ'lü Öğrencinin Talebine TOÇOĞLU'ndan Cevap
SAÜ’lü Öğrencinin Talebine TOÇOĞLU’ndan Cevap

“Yağmurda ıslanmak çok kötü”

Sözkonusu takipçi, mesajında “Kampüs otobüslerindeki sefer saatlerinin artması ümidiyle.. Yağmurda beklemek çok kötü, yağmurlu derse girmek daha kötü :)” ifadelerini kullandı.

 

“Talebinizi aldım”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise, kendisine atılan tweete “Talebinizi aldım” diye yanıt verdi. Takipçi de Toçoğlu’na “Teşekkür ediyoruz, bu ve buna benzer tüm hizmetleriniz için… Sakarya sizinle olacak inşallah” dedi.

 

Toçoğlu ek seferler düzenleyecek mi?

Hatırlanacağı gibi Hendek’te ikamet eden öğrencilerin ulaşım sorunu, Milletvekili Şaban Dişli’nin takipçisine verdiği sözü tutması, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve rektör Muzaffer Elmas ile görüşmesi sonucu çözüme kavuşurken, bu meselenin çözümü noktasında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun kendisine iletilen ek sefer talebine ne yanıt vereceği, SAÜ’ye ek seferler düzenlenip düzenlenmeyeceği merak ediliyor.

 

SAU Ulaşım Sorunu
SAU Ulaşım Sorunu

SakaryaRehberim

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı