Yabancı Dil İngilizce Kursu ve Almanca Kursu

Yabancı Dil İngilizce Kursu ve Almanca Kursu

Dialogue tarafından verilen İngilizce ve Almanca kursu okuma, konuşma, yazma ve dinleme dersleri verilir,yabancı dil öğrenmek isteyen öğrenci ve kursiyerlere 1999 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. 1999 yılından bu yana on binlerce insana İngilizce ve ya Almanca öğrettik ve hala kurs merkezimize kayıt yapılan öğrencilere, açmış olduğumuz İngilizce kursu ve ya Almanca kursu sayesinde, kurs merkezimize kayıt yapan öğrencilere en iyi şekillerde dersler anlatılarak onların yabancı dillerinin gelişmelerine yardımcı olmaktayız.

Yabancı dil sınavına hazırlanan öğrencilerimize, Yds Hazırlık kursu sınıfları açarak onları yabancı dil sınavında başarılı olmaları adına özel bir kurs vermekteyiz.Dialogue ve Yabancı dil sınavı

Almanca kursu ve İngilizce kursu 5 seviye de bulunmaktadır. Ve her ders elli şer dakikadan oluşmaktadır. Toplamda her seviye için 120 dakika ders süremiz bulunmaktadır.Hızlandırışmış sınıflarımızda bulunmaktadır. Bu ders sürelerinden birini ya da bir kaçını kaçıran öğrencilerimize, derslerine girdikleri öğretmenler tarafından kaçırdıkları dersleri telafi etmek adına özel dersler verilerek onların geri kalmalarına engel olmayı hedeflerler. Bu sayede kaçırdıkları dersleri alarak kaldıkları yerlerden devam ederler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı