Yemekhane Tuvaletleri İçler Acısı Bir Durumda

Yemekhane Tuvaletleri İçler Acısı Bir Durumda

Sakarya Üniversitesi Yemekhanesi girişinde bulunan Erkekler Tuvaletinin içler acısı durumu üzerinden geçen aylara rağmen bir türlü düzeltilemedi.

Daha önce konu hakkında birçok kez bilgi vermemize rağmen Yaz Döneminde düzeltileceği üzerinde durulan tuvaletler üniversitenin açılmasına 1 aydan kısa bir süre kalmasına rağmen bir temizlikten dahi geçmemiş.

Koku seviyesinin arttığı tuvaletler kapıdan girildiği an iğrenç bir ortamın oluşmasına sebep oluyor. Bu durumda özellikle 10 gün sonra başlayacak olan Kayıt Haftasında nasıl bir izlenim oluşturacak varın siz hesaplayın.

Kayıt için Yemekhaneye alınacak olan öğrenciler kapıdan girdikleri gibi İğrenç bir tuvalet kokusu ile karşılaşacaklar gibi görünüyor.

Lavabolardaki muslukların çalışmadığı, kapı arkasına bir üniversitede yakışmayacak yazıların yazılmış olduğu, dış kapısının ise kırık durumda bulunduğu Erkekler Tuvaletinin acilen elden geçirilmesi veya en azından Hizmet Dışı bırakılması gerekiyor.

Bakalım Sakarya Üniversitesi Yemekhanesi, Sakarya Üniversitesi Kafeteryası ve Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü bu konuda nasıl bir çalışma yapacaklar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire