Zeynep KILIÇ Kütahya’da, Tekin DÜNDAR Adana’da Toprağa Verildi

Zeynep KILIÇ Kütahya’da, Tekin DÜNDAR Adana’da Toprağa Verildi

Sakarya Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu öğrencisi olan ve AdaRay’ın çarpması sonucu hayatını kaybeden Zeynep KILIÇ Kütahya’nın Simav ilçesinde, Tekin DÜNDAR ise Adana’nın Ceyhan ilçesinde toprağa verildiler.

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından hem Zeynep KILIÇ hem de Tekin DÜNDAR’ın cenazesi için Sakarya Üniversitesinden otobüs kaldırılmış ve Cenaze Namazı için üniversiteden öğrenciler Kütahya ve Adana’ya götürülmüştü.

 

Zeynep KILIÇ Kütahya Simav’da Toprağa Verildi

Tren kazası sonucu hayatını kaybeden Sakarya Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu birinci sınıf öğrencisi Zeynep Kılıç’ın (19) cenazesi için, memleketi Kütahya’nın Simav ilçesinde tören düzenlendi.

Zeynep Kılıç’ın Karşıyaka Mahallesi Oduncuoğlu Camii yanındaki evlerinin önünde düzenlenen törende, yakınları ve vatandaşlardan helallik istendi.

Cenazeye Zeynep Kılıç’ın arkadaşları, bazı sivil toplum kuruluşu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Dualar edilirken, baba Durmuş, anne Ayşe ve ağabeyi Ahmet’in yanı sıra cenazeye katılan yüzlerce vatandaş ve yakını gözyaşı döktü.

Zeynep’in gelinliğe sarılı tabutu omuzlara alınarak Halil Ağa Camii’ne getirildi. Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Zeynep’in cenazesi, Harmancık Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

 

Zeynep KILIÇ Kütahyada Toprağa Verildi
Zeynep KILIÇ Kütahyada Toprağa Verildi

Tekin DÜNDAR’ın Cenazesi Adana’nın Ceyhan İlçesinde Toprağa Verildi

Sakarya’da arkadaşıyla birlikte trenin çarpması sonucu hayatını kaybeden Tekin Dündar’ın cenazesi Adana’nın Ceyhan ilçesinde toprağa verildi.

Sakarya’dan uçak ile Ceyhan’a getirilen Tekin Dündar’ın cenaze törenine gencin ailesinin yanında hem Sakarya hem de Adana’daki arkadaşları, mahalle halkı ve birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı. Gencin cenazesi gözyaşları arasında akşam Ceyhan Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Tekin DÜNDAR Adanada Toprağa Verildi
Tekin DÜNDAR Adanada Toprağa Verildi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire


bian ajans Öğrenciye Kiralık Daire  Üniversite Yurt Rehberi Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı