beylikdüzü escort

Altı Yılda Mezun Olamayan Öğrenciye Kötü Haber

Altı Yılda Mezun Olamayan Öğrenciye Kötü Haber

Başbakan Tayyip Erdoğan, Edirne’de af bekleyen üniversitelilere seslendi, öğrenim süresiyle ilgili bazı düzenlemelerin yapılacağı konusunda ilk sinyalleri verdi. 

İşte Erdoğan’ın konuşmasından üniversitelileri ilgilendiren o bölüm o bölüm:

Kardeşim, kardeşim, bak kardeşim. Biz üniversitelerde defaatle af ilan ettik. Ama bu aflarda yolsuzluklar var. şu anda sınırsız af diye bir şey tanımıyoruz. Çünkü bu öğrenciler üniversiteleri terör alanına çevirdiler. Belli bir yılda üniversiteyi bitiren bitirecek, bitirmeyen kusura bakmasın.

Artık diyor ki ben nasıl olsa üniversite öğrencisiyim. Kardeşim 6 yılda bitireceksen bitir, 7-8-9 yıl sınırsız böyle bir şey olur mu?

Şunu iyi bilmemiz lazım. Öğrenci terör alanına çeviren değildir. Öğrenci öğrenciliğini bilecek. Okuyacak okulunu bitirecek.

Altı Yılda Mezun Olamayan Öğrenciye Kötü Haber

Onun için de artık hedef koyuyoruz. 6-7 yıl bitirdin, bitirdin. Bitiremediğin takdirde artık güle güle. Bir çok terör eylemlerine karışmış olanlar bu tür aflardan istifade etmek suretiyle, okullarımızı çok zor berbat duruma getirdiler.

İstiyoruz ki bu ülkenin gençliği, bilgisayarına kitabına kilitlensin ve diğer ülkelerle yarışır hale gelsin. Bu adımları atarken harç dediler, harcı kaldırdık. Üniversitelerde harç alınmıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Bende ikinci öğretim ögrencisiyim fakat bölümümün ikinci ögretimi kapatildi birinci ogretimle derse giriyorumı.ikinci öğretim gbi harc ödüyorum nasil bi sacmaliktr.

    • Sorumu sordunuz, nasıl bir soru sordunuz, konuyla alakası tam olarak nedir anlayamadım açıkçası.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar