beylikdüzü escort

Atatürk Üniversitesinden Sınavsız İkinci Üniversite İmkanı

Atatürk Üniversitesinden Sınavsız İkinci Üniversite İmkanı

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (ATA AOF) 2014/2015 Eğitim ve Öğretim yılı Sınavsız İkinci Üniversite kayıtlarında son haftaya girmiş durumda.

ATA AOF Dekanı Prof. Dr. Üstün ÖZEN tarafından yapılan açıklama göre bu sene Sınavsız İkinci Üniversite imkânından faydalanmak için 43.000 kişinin kayıt yaptırdığı bilgisini verdi.

Dekan Prof. Dr. Üstün Özen, üniversite mezunu olanların veya hali hazırda üniversite öğrencisi olanların herhangi bir sınava girmeden ikinci üniversite okumak için kayıtlarını 17 Ekim günü çalışma saati bitimine kadar yapmalarını istedi.

Açıklamasında Prof.Dr. Özen, şöyle dedi: “İkinci üniversite okumak isteyenler Adalet, Bankacılık ve Sigortacılık, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Çocuk Gelişimi, Dış Ticaret, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İlahiyat, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletme Yönetimi, Lojistik, Reklamcılık, Sağlık Kurumları İşletmeciliği ile Sosyal Hizmetler önlisans programlarına kayıt yaptırabilir. İkinci bir üniversiteye devam etmek zahmetsiz ve kolay. Eğitim hizmetimizden yararlanmak isteyen herkesi fakültemize davet ediyoruz. Öğrenciler gerekli bilgileri internet sitemizden veya 444 92 82 numaralı çağrı merkezimizden alabilir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar