beylikdüzü escort

Bitirme Çalışması Dersini Seçmek İçin Alt Sınır 1.80 Oldu

Bitirme Çalışması Dersini Seçmek İçin Alt Sınır 1.80 Oldu

Sakarya Üniversitesi Senatosu tarafından 15 Aralık 2016 tarihinde alınan Senato Kararı ile birlikte Bitirme Çalışması Dersi için 1.80 Barajı getirildi.

2017/2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Bahar Dönemi itibari ile geçerli olacak olan yeni sistem ile Bitirme Çalışması Dersini alabilmek için Genel Ortalamanın 1.80 ve üzeri olması gerekecek.

1.80 not ortalamasının altında kalan öğrenciler ise Bitirme Dersi için ortalamalarını yükselterek Ders Seçimi yapabilecekler.

Yeni sistemin Bütün Lisans Bölümlerinde gelecek sene Bahar Dönemi itibari ile uygulamaya girmesi amaçlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. İşletme son sınıf öğrencisiyim 2.sınıfta değişen ders programlarından dolayı fazladan 2 ders daha aldık bölüm olarak bunun sonucunda 10 akts fazlalığımız oldu son döneme girdik bu dönem 2 seçmeli ders eksik seçsek bir sorun olur mu 240 aktsyi buluyoruz seçmeli eksik seçtiğimiz için mezuniyette bir sorun olur mu?

    • Sekreterlik ile bir görüşün. Sonrasında adım atın. Sıkıntı olmasın.

  2. Girişimcilik dersini aldım harf notuna kadar açıklandı ama transkipte ders yok gözükücekmi acaba

    • Ara ara güncelleniyor. Yakında düşer. Düşmemesi durumunda Öğrenci İşleri ile görüşün, Hocadan bilgileri alıp direkt eklerler.

  3. Bir de muafiyet sınavında sadece ingilizce, temel bilgi teknolojisi gibi dersler mi var yoksa diğer kaldığımız derslerden de girebiliyor muyuz şimdiden teşekkür ederim.

    • Muafiyet Sınavında istediğiniz dersi alabilirsiniz. Bölümün açmayı kabül ettikleri arasından tabi.

  4. İyi akşamlar iky öğrencisiyim akts açığım var 10 akts e kadar verdiklerini duydum bunun şartı var mı acaba yoksa her açığı olana veriyorlar mı ?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar