beylikdüzü escort

Camili – Kampüs Hattı Açılıyor ve Karaman Kampüs Hattı Düzene Giriyor

Camili – Kampüs Hattı Açılıyor ve Karaman Kampüs Hattı Düzene Giriyor

Camili ile Sakarya Üniversitesi Kampüsünü bir araya bağlayacak olan Yeni Otobüs Seferleri 04 Kasım 2013 günü hayata geçecek. Bunun yanında Karaman – Sakarya Üniversitesi Kampüsü arasında çalışan otobüslerede ek sefer konulacak ve sefer sayısı arttırılacak.

Yeni konulacak Camili – Kampüs araçlarına 22A ve 22B ismi verilecek ve ayrı güzergahlar üzerinden haraket etmeleri sağlanarak daha fazla öğrenci taşınacak.

4 Kasım Pazartesi (yarın) gününden itibaren geçerli olacak düzenlemeler hakkında bilgi veren Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, “Şu anda Karaman’dan 10, Korucuk’tan biri körüklü olmak üzere iki otobüsümüz Kampüse çalışıyor. Şimdi ise Camili bölgesini direkt hatlar ile Kampüse bağlıyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, toplu ulaşımda yenilik ve düzenlemelerine devam ediyor. Yenikent Bölgesi’nden kampüse direkt hatların sayısının arttırıldığını belirten İsmail Yolcu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu, Yenikent Bölgesi’nin direkt hatlarla Kampüse bağlanacağının sözünü vermişti. Bizde bu yönde bir çalışma başlattık. Daha önce Karaman ve Korucuk’u Kampüse direkt hatlarla bağlamıştık. Şu anda Karaman’dan 10, Korucuk’tan biri körüklü olmak üzere iki otobüsümüz Kampüse çalışıyor. Şimdi ise Camili bölgesini direkt hatlar 22A ve 22B ile Kampüse bağlıyoruz” diye konuştu.

Camili - Kampüs Hattı Açılıyor ve Karaman Kampüs Hattı Düzene Giriyor

Camili – Kampüs Hattına 8  Araç Konuldu

Gün içerisinde Camili ile Kampüs arasında 8 belediye otobüsünün çalışacağını da açıklamalarına ekleyen Yolcu, “Camili – Kampüs hatlarımızda 8 araç çalışacak. Otobüslerin 4’ü Camili – Sebahattin Zaim Bulvarı – Çevre Yolu – KİPA – Ozanlar – Karaağaç Bulvarı – Kent Meydanı – Çark Caddesi – Mavi Durak – Kampüs güzergâhını izleyecekken, diğer 4’ü Sakarya Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne ulaşımı da düşünerek; Camili – Sebahattin Zaim Bulvarı – Yazlık Kavşağı – Yazlık Caddesi – Sedat Kirtetepe Caddesi – Ofis Peronları – 1. Geçit – Donatım – Sakarya Üniversitesi Araştırma Hastanesi – Mithatpaşa – Vagon Yolu -Tunatan – Mavi Durak – Kampüs arasında hizmet verecektir” şeklinde konuştu.

Tek Vasıta İle Kampüs’e Ulaşılacak

Gerçekleştirilen düzenlemeler ile Camili – Kampüs güzergâhı arasında çalışan belediye otobüsü sayısının 8’e çıkarıldığını belirten İsmail Yolcu, “Camili’de ikamet edenler artık KİPA, İhsaniye Camii, Ağa Cami, Orhan Cami, Kent Meydanı, Araştırma Hastanesi, Sakarya Meslek Yüksekokulu, SGK ve Kampüse tek vasıtayla ulaşma imkânına kavuşacaklardır. Camili’ye gitmek isteyen vatandaşlarımız, Büyükşehir Belediyesi önü, Kent Meydanı ve Unkapanı’ndan araçlarımıza binebilecektir” dedi.

21A ve 21B Nolu Hetlar Yeniden Düzenlendi

Karaman Bölgesi’nde yaşayan vatandaşların yoğun isteği üzerine karşılıklı ring yapan 21A ve 21B numaralı hatlarda da düzenlemenin yapıldığını belirten Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, “Yine Karaman’a hizmet veren hatlarımızı da yeniden düzenledik. Karşılıklı ring yapan 21 A ve 21 B numaralı hatlarımızda toplam 10 araç olacak ve Karaman Devlet Hastanesi ile Sakarya Üniversitesi Araştırma Hastanesini gün boyu birbirine bağlamış olacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. İyi güzel de 15 numarayı kaldırmışlar onun yerine 22b koymuşlar te camiliden geliyor biz devlet hastanesinde binerken sıkıntı

  2. Güzel gelişmeler görmek mutluluk verici, sesimizi duyan birilerinin olması ne güzel 🙂

  3. Konulmasına konuluyor da şoförler öğrencileri tersledikten araçtan kovduktan sonra ne anlamı var ki konulmasının düzgün şoförler seçilsin lütfen.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar