Eski Cübbelere Dikkat, Boşuna Cebiniz Yanmasın

Eski Cübbelere Dikkat, Boşuna Cebiniz Yanmasın

Sakarya Üniversitesinde bu sene Toplu Mezuniyet ve Kep Atma Töreni yapılmayacak olsa da Bölüm Bazlı Mezuniyet Törenleri için Cübbe Satışlarına başlandı.

Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene İhale Yapmayan Sakarya Üniversitesi isteyen öğrencinin istediği firmadan Cübbe Almasına izin verdi.

Bu durum özellikle öğrencilerin 2013 Cübbesi almasına sebep olmaya başladı. Zira 2014 Cübbeleri için 40 TL gibi rakamlar isteyen firmalara karşın 2013 Cübbeleri 20 – 25 TL’den satılır durumda.

 

Eski Cübbeler Sıkıntı Yaratabilir

Rektörlük tarafından Resmi bir açıklama yapılmasa da Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer ELMAS Twitter üzerinden verdiği bir cevapta konuyla alakalı kafaları karıştırmayı başardı.

Bir öğrenci tarafından sorulan “Hocam biz eski cübbeleri almıştık fakat cübbeler değişmiş, mezuniyet törenlerine eski cübbe giyenler alınmayacakmış” sorusuna “adi üstünde eski cüppe” cevabını vererek kafaların karışmasına sebep oldu.

 mezuniyet-kepleri

Eski Cübbesi Olanlar Mezuniyet Törenine Alınmayacak mı?

Aslında bu sorunun cevabı hem evet hem de hayır. Mezuniyet törenine Sivil olarak bile girebilirsiniz. Ancak gerek Kep Atma gerekse toplu fotoğraflarda kendinize yer bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Bu sebeple de Eski Cübbe ve Kepleri almak yerine 2014 yılı için tasarlanan Cübbe ve Keplere yönelmenizde fayda var.

 Muzaffer Elmas Eski Cübbeler

2014 Cübbeleri İçin Görüşmeler Sürüyor

40 TL – 50 TL gibi rakamlardan satışı yapılan Sakarya Üniversitesi Mezuniyet Cübbe ve Kepleri için SaüKampüs olarak bir firma ile görüşmelere devam ediyoruz. Büyük ihtimalle de bu hafta içerinde 2014 SAÜ Mezuniyet Cübbeleriniçok daha uygun fiyatlardan sizlere sunuyor olacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Bir paket sigaraya 10tl veren gencleri ve velileri anlamakta güçlük çekiyorum cübbeye verecekleri 50/100tlgibi bir parayı çok görüyorlar yurt dışındaki cübbe fiyatlarından haberiniz yoksa ben söyleyeyim harverd 2500 dolar orta sevie 500dolar en ucuz 150/200dolar cübbeler ona göreinsaflı olun ayıptır o cübbeler buradakilerden daha iyi de değil hepsi Çin malı üstelik

  2. bu sene yeni cübbelerle proğrama katılım olacağı için,yeni cübbelerle gelinmesi gerekir. amblemi olmayan fason cübbeler korsan cübbelerdir.ayrıca yeni cübbeler ifade edildiği gibi 40-50 lira değil, sadece 30 tl dir. saygıyla..

    • Bildiğimiz kadarıyla bu sene Mezuniyet Cübbesi için bir ihale açılmadı. Bu noktada da Bandrollü Cübbe Satışı olayı nasıl gerçekleşecek?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar