beylikdüzü escort

Faik Baysal Kütüphanesi Final Sınavları İçin Gece Yarısına Kadar Açık Olacak

Faik Baysal Kütüphanesi Final Sınavları İçin Gece Yarısına Kadar Açık Olacak

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU tarafından yapılan açıklamaya göre Faik Baysal Kütüphanesi, Sakarya Üniversitesinin Final Sınavları sona erene kadar 24.00’a kadar öğrencilere hizmet sunuyor olacak.

Twitter üzerinden kendisine çok sayıda öğrencinin ulaşması ile alınan bu karar yine Twitter üzerinden duyuruldu ve Faik Baysal Kütüphanesi için saat düzenlemesine gidildi.

1 Ocak Cuma günü ile 17 Ocak Pazar tarihleri arasında 24.00’a kadar açık olacak olan Kütüphane daha sonra  eski saat sistemine göre çalışmaya devam edecek.

Ders çalışmak isteyen ancak uygun bir yer bulamayan öğrenci arkadaşlarımız Kent Park içinde bulunan kütüphaneye uğrayabilirler.

 

Faik Baysal Kütüphanesi
Faik Baysal Kütüphanesi

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklama şu şekilde;

“Öğrencilerimizden gelen talepler doğrultusunda Faik Baysal Kütüphanemizin final sınavları boyunca açık kalması isteniyordu. Öğrencilerinin taleplerini dikkate aldık. Böylelikle Faik Baysal Kütüphanemiz final sınavları boyunca 1 Ocak Cuma günü ile 17 Ocak Pazar günleri arasında gece 24.00’a kadar hizmet verecek. Sınavlara girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Rabbim hepinize zihin açıklığı versin”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar