beylikdüzü escort

Gig Ajans – Ada Rehberim

Gig Ajans – Ada Rehberim

2010 yılında genç bir kadro ile kurulan ajansımız, basılı ve dijital tasarım alanlarında taze fikirlerle etkinliği yüksek reklamlara imza attı. 2010 yılında fotoğraf çekim ve prodüksiyon çalışmalarına başladı. Şuanda tam hizmet reklam ajansı olarak çalışmakta olan ajansımız, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pozisyona gelmiştir.

Gittikçe küçülen ve küreselleşen dünyada her kuruluş ve birey artık bilgiye anında erişebilmekte. Bu sistemin dışında kalmak, firmalar ve markalar için ise gerçekten çok büyük bir kayıp. Rekabet koşullarının gittikçe zorlaştığı ve yenilendiği iş dünyasında kurumsal kimlik ve marka oluşturulması ise bugün firmaların en önemli kararlarını oluşturuyor. Kurumsal kimliğiniz ve markalarınız gerektiğinde yenilenmelidir.

2004 yılında; teknik lise ashap teknolojisi bölümü örgencisinin geleceğe dönük hedefleri doğrultusunda proje hayal etmiş olduğu Adarehberim markası 2010 yılında kurumların bilişim alanındaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek amacı ile hizmet sektörüne girmiş olup, güçlü altyapısı ve deneyimli kadrosuyla 2. yılında da kurumsal hizmetler sunmaya devam ediyor.

2011 yılında; teknolojik gelişimini artıran ve kabuğuna sığmayan Gig Ajans Web Tasarımı hizmetlerinin yanına; şirketlere özel yazılımlar da üretmeye başladı. Birçok sektörün kendi bünyesinde veya bayileri ile ilişkilerinde ihtiyaç duyulan özel yazılımlarını geliştirerek, kuruma özel sistemler oluşturduk.

Adarehberimin çözümlerinde; bilgiden çok bilginin sunumu, kolay ulaşılabilirliği ve interaktifliği ön plana çıkmaktadır. Çözümlerimiz; markalarınızın dolayısıyla da işlerinizin güçlenmesi için tasarlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar