İki Üniversite Öğrencisine Minibüs Şoförleri Dayak Attı, Rektör Konuyu Takibe Aldı

İki Üniversite Öğrencisine Minibüs Şoförleri Dayak Attı, Rektör Konuyu Takibe Aldı

15 Temmuz Camili mahallesinde bulunan Adapazarı MYO ’da sınava girecek olan İki Üniversite öğrencisine 2 TL’lik ücreti ödemedikleri iddiası ile İki Minibüs Şoförü tarafından dayak atıldı.

Camili Mahallesi Minibüslerinden birinde gerçekleşen olayda minibüse binen iki öğrencinin 2 TL’lik ücreti ödemedikleri gerekçesi ile minibüs şoförü ve başka bir şoför arkadaşı tarafından meydan dayağı atıldı.

Olay sonrasında karakola giderek şikayetçi olan öğrencilere destek ise SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’tan geldi. Sarıbıyık öğrencilere geçmiş olsun dileklerini iletirken asli mercilere taşınan konunun da takipçisi olacağını belirtti.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklama şu şekildedir.

“Bugün 15 Temmuz Camili Mahallesi’ndeki Adapazarı MYO’da kendini bilmez minübüs şöförleri sınava giden öğrencimizi 2 TL vermemekle suçlayarak bir arkadaşıyla birlikte darp etmiştir. Bu şiddet olayını en güçlü şekilde kınıyorum. Adli mercilere de taşınan konunun takipçisi olacağım.”

 

Kaynak: Sakarya’da Gündem

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar