beylikdüzü escort

İzinsiz Gezi ve Turlara Katılanlar Dikkat! 1750 TL Para Cezası Var

İzinsiz Gezi ve Turlara Katılanlar Dikkat! 1750 TL Para Cezası Var

TÜRSAB tarafından belgelendirilmeyen ve onaylanmayan Gezi ve Tur Şirketleri ile Gezi, Tur veya Kültür Turu yapanlara 1750 TL, bu turları düzenleyenlere ise 6000 TL Para Cezası kesilecek.

TÜRSAB 2. Genişletilmiş BYK toplantısına katılan TÜRSAB Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi Serdar Sarı; Korsan ve Acentesiz Gezi ve Kültür Turu yapanlara büyük cezalar geldiğini söyledi.

 

 

TÜRSAB Sakarya’ya geliyor

Kısa adı TÜRSAB olan Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği tarafından Konya’da gerçekleşen TÜRSAB 2. Genişletilmiş BYK toplantısına Sakarya’yı temsilen Giba Turizm’den Serdar Sarı ve Tafi Turizm’den Ali Bakırtaş katıldı.

Toplantı sonrasında yapılan açıklamalarda ise Korsan ve Acentesiz Gezi ve Kültür turu yapanlara 6000₺ para cezası ile 6 Ay hapis cezası geleceğini, korsan gezi ve turlara Katılan vatandaşlara da 1750₺ TL ceza verileceğini söyledi.

TÜRSAB Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi Serdar Sarı ayrıca, 03 Aralık 2014 Çarşamba günü Saat: 09:30 da Sakarya’da faaliyet gösteren tüm turizm seyahat acenteleri ile bir toplantı gerçekleşeceğini ve bu toplantıya TÜRSAB Genel Merkezinden de Yöneticilerinde katılacağını duyurdu.

Toplantı yeri ve programı için 05415093503 nolu telefondan TÜRSAB Sakarya Yöneticisi Serdar SARI’dan bilgi alabilecekleri bildirildi.

Gezi ve Turlara Katılanlara Dikkat, 1750 TL Cezası Var
Gezi ve Turlara Katılanlara Dikkat, 1750 TL Cezası Var

Hem Organizasyon Firmaları Hem de Vatandaşlarda Yandı

Toplantıda temel olarak Bacasız Sanayi Türkiye Turizm’e daha çok yatırım yapmak ve özellikle korsan gezi ve tur yapanlara denetimlerin sıklaştırılması, vatandaşların TÜRSAB’a bağlı seyahat acenteleri ile gezi paket, tatil turu, uçak bileti, hac umre ve otel rezervasyonu yaptırmaları gerektiğini gibi konular ele alındı.

TÜRSAB Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi Serdar Sarı yaptığı açıklamada “Korsan gezi ve Tur’a hayır diyoruz. Bu konuda halkımızı bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Korsan ve acentesiz gezi ve Kültür turu yapanlara 6000₺ para cezası kesilirken ayrıca 6 Ay hapis cezasına çarptırılacak. Bununla birlikte yine korsan gezi ve turlara katılan vatandaşlara da 1750₺ TL para cezası verilecektir. Bu konuda gezi ve turlara katılacak vatandaşlarımız daha dikkatli olmalıdır” dedi.

Gezi ve Kültür Turları
Gezi ve Kültür Turları

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar