Kampüste Pedagojik Formasyon Eylemi Yapılacak

Kampüste Pedagojik Formasyon Eylemi Yapılacak

Sakarya Üniversitesi tarafından 2014 yılında Pedagojik Formasyon alabilmek için konulan 2.00 Ortalama Şartını haksızlık olarak gören öğrenciler 20 Ekim 2014 Pazartesi günü Sakarya Üniversitesinde eylem gerçekleştirecekler.

Facebook üzerinden örgütlenen Sakarya Üniversitesi Öğrencileri YÖK tarafından konulmamasına rağmen Sakarya Üniversitesi tarafından konulan 2.00 Ortalama Şartı sebebiyle Son Sınıf öğrencilerinin sıkıntı yaşadığını ve Sakarya Üniversitesinin bu sınırı kaldırması gerektiği konusunda hemfikirler.

20 Ekim 2014 Pazartesi günü saat 15.00’da Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü önünde toplanacak olan öğrenciler burada Rektör veya Rektör Yardımcıları ile görüşerek sorunlarının çözümünü talep edecekler.

Bu sene 1500 Sakarya Üniversitesi ve 300 Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesinde toplamda 1800 Sakarya Üniversitesi Öğrencisine sunulacak olan Pedagojik Formasyon hakkı için başvurular 24 Ekim 2014 Cuma günü mesai bitiminde sona erecek.

Belirlenen Pedagojik Formasyon ücreti 2 senedir olduğu gibi bu sene de 2054 TL olarak belirlenmiştir.

Facebook Etkinlik Sayfası: https://www.facebook.com/events/371540779672910/?notif_t=plan_user_invited

Kampüste Formasyon Eylemi Hazırlığı
Kampüste Formasyon Eylemi Hazırlığı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. ahmet bey size katılıyorum bu arkadaşlar öğretmen olacak formasyonla 2.00 ortalama yapamamış birinin çocuğuma öğretmen olmasını istemem

  2. herseye ne eylemı yapılıyor acaba kac sene calısıpp emek verıp ortalama yapan ınsanın sucu ne 2.00 ortalama herkesın rahatca yapabılecegı bırsey… ohh 4 sene yat snra devlet unıversıte bana formasyon versın bırakın bu ayakları… nankorluk etmeyın arkadaslar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar