beylikdüzü escort

KYK Burs – Öğrenim – Katkı Kredisi Sonuçları Açıklandı

KYK Burs – Öğrenim – Katkı Kredisi Sonuçları Açıklandı

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından verilen Burs – Öğrenim ve Katkı Kredisine başvuranların merakla beklediği tarihler geldi. KYK Burs Öğrenim ve Katkı Kredisi sonuçlarını 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren www.kyk.gov.tr adresi üzerinden duyurulmaya başlandı.
istanbul jigolo
Başvuru yapanların tamamına ödeme yapılacağı bildirilirken Burs hakkı alamayan tüm öğrencilere Öğrenim Kredisi verileceği bilgisi kamuoyuna verilen bilgiler arasında. Yani başvuru yapan her öğrenci Burs yada Kredi den birisini en azından alabilecek.

Ayrıca Katkı Kredisi almak için başvuran tüm öğrencilere Katkı Kredisi tahsis edildiği bilgisi de verilen bilgiler arasında.

 

KYK tarafından yapılan açıklama ve başvuru tamamlama şartları şu şekildedir.

 Yüksek Öğrenim Kredi ve Yutlar Kurumu (KYK) burs, öğrenim ve katkı kredisi başvuru sonuçları 15 Aralık Çarşamba günü www.kyk.gov.tr sitesinden yayınlanacak.

Burs, öğrenim ve katkı kredisi değerlendirme sonuçlarının 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren kurumun internet adresinden (www.kyk.gov.tr) adresinden TC Kimlik numaraları girilerek öğrenilebilecek.

“Öğrenciler Taahhüt Senetlerini 15 Aralık 2011-31 Ocak 2012 tarihleri arasında herhangi bir noterde; vergi, resim ve harç için para ödemeksizin tanzim ve tasdik ettirerek kurumumuzun bölge ve/veya yurt müdürlüklerine teslim edecektir. Bölge ve/veya yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise “Cemal Gürsel Cad. No:6, 06590 Cebeci/Ankara” adresindeki Kredi Dairesi Başkanlığına posta ile gönderecek veya elden teslim edecektir.

Taahhüt Senetlerini 30 Aralık 2011 tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edenlerin burs/öğrenim kredisi ödemeleri 06 Ocak 2012 tarihinde, Taahhüt Senetlerini 2 – 31Ocak 2012 tarihleri arasında teslim edenlerin burs kredi ödemeleri ise 06 Şubat 2012 tarihinde T.C Ziraat Bankasının ilgili şubelerinden yapılacaktır.” 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar