beylikdüzü escort

Mezuniyet Törenleri “Ramazan Ayı” Sonrasına Ertelensin mi?

Mezuniyet Törenleri “Ramazan Ayı” Sonrasına Ertelensin mi?

Sakarya Üniversitesi 2015 yılı Mezuniyet Törenlerinin Ramazan Ayına denk gelmesi sebebiyle birçok öğrenci Erteleme Talebinde bulunmaya başladı.

Peki, sizce 22 Haziran 2015 tarihi ile 26 Haziran 2015 tarihleri arasındaki Sakarya Üniversitesi Mezuniyet Törenleri Ramazan ayından sonraki bir tarihe ertelenmeli mi?

Sizlerden gelecek cevaplar Rektör Prof. Dr. Muzaffer ELMAS‘a iletilecektir. Gerisi Sakarya Üniversitesi Rektörlüğünün kararıdır.

 

 

[polldaddy poll=8923895]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

 1. Mezuniyet tarihine göre planımızı yaptık, biletimizi aldık şimdi ertelenmesi uygun olmaz.Insanlar için zor olur. Bidaha ramazandan sonra Sakaryaya mı gelicez.

 2. Aileler izinlerini biletlerini hazirlamis durumda.bizler atamalara katilmak icin belge bekliyoruz. Ozelde calisanlar icin ayni durum soz konusu. İs sozlesmesi yapmak icin diploma istiyorlar. Magdur edilmememizi umuyorum…

 3. Seçimler yüzünden bütler ertelendi.
  Şimdi de mezuniyet töreni erteleme söz konusu… Yani koca bir sene düşünülüp bu ayarlamalar takvimi açıklamadan önce yapılsaydı da milletin planları bozulmasaydı ne de güzel olacaktı.
  Ne kadar eksik işler yapılıyor…
  Ayrıca tören ertelenirse eminim bir çok kişinin hevesi kaçacak törene gelmeyen bir sürü insan olacak. Uzak memleketlerden gelen bir sürü öğrenci bütlerden sonra evine bile gitmedi mezuniyet yakın diye. Sene başından beri herkes planını ona göre yapmıştır zaten.
  Çelişki oldu resmen. Ramazan ayının bu zamana denk geleceği geçen seneden belli tabi ki de olmamalıydı ama şimdi de ertelenmeli demek de saçma.
  Neyse bakalım, umarım bu olanlardan ders alınır da bir sonraki senelere EN GÜNCEL takvim hazırlanır.
  (mezun değilim ama yazmak istedim)

 4. Ertelemek yerine zamanında öne cekselermis keşke atamalar için belge bekliyoruz onuda törenden sonra diyorlar

 5. Kesinlikle ertelenmesin ailelerimiz uzaktan geliyor ve ona göre gidiş dönüş uçak biletleri aldık. Lütfen bunlar da dikkate alınsın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar