beylikdüzü escort

Mühendislik Öğrencilerine BTK’da Staj Yapma İmkanı

Mühendislik Öğrencilerine BTK’da Staj Yapma İmkanı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK‘da staj dönemi başladı. Üniversitede okuyan ya da yüksek yapanların

Mühendislik Öğrencilerine BTK'da Staj Yapma İmkanı
Mühendislik Öğrencilerine BTK’da Staj Yapma İmkanı

başvurabileceği stajla ilgili detaylar haberimizde.

Yaz ayları ile birlikte temel bilimler alanında okuyan öğrencilerin staj telaşı da başladı. Özellikle elektronik ve benzeri alanlarda önemli bir staj yeri olan BTK ya da uzun ismiyle Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu bu yıl da stajyer alımı yapıyor.

Eğer siz de mühendislik alanında elektronik, elektrik-elektronik, elektronik ve haberleşme, endüstri, fizik, matematik, bilgisayar, telekomünikasyon veya işletme mühendisliği; sosyal bilimler alanında ise siyasal bilgiler(bilimler),iktisadi ve idarî bilimler, iktisat, hukuk, işletme veya iletişim alanlarının birinde okuyor ya da yüksek lisans yapıyorsanız stajyer olarak başvurabilirsiniz.

Bu yıl 15-26 Nisan tarihleri arasında kabul edilecek başvuruların sonuçları 10 Mayıs tarihine kadar BTK’nın internet sitesi üzerinden duyurulacak. Staja kabul edilenler 1-8 Temmuz ve 8 Temmuz – 29 Ağustos tarihleri arasında iki dönemde staj görecekler.

Stajla ilgili diğer bilgileri BTK’nın resmi internet sayfasından buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Staja başvuru ise 15-26 Nisan tarihleri arasında BTK’nın internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

 

Staj Bilgi Sayfası : http://www.btk.gov.tr/insan_kaynaklari/staj.php

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar