beylikdüzü escort

Nehir İsimli Oyunu İle Haluk BİLGİNER SAÜ’da Sevenleri İle Buluştu

Nehir İsimli Oyunu İle Haluk BİLGİNER SAÜ’da Sevenleri İle Buluştu

5Nokta4 Organizatörlüğünde Mart ayında peş peşe Tiyatro Gösterileri Sakarya’lı Tiyatro Severler ile buluşmaya devam ediyor. Son gösteri ise Haluk BİLGİNER, Ayça BİNGÖL ve Canan ERGÜDER tarafından sahnelenen Nehir isimli tiyatro gösterisi idi.

Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1’de gösterimi yapılan Tiyatro Gösterisine hem Sakarya Üniversitesi Öğrencileri hem de Sakarya Halkkı büyük bir ilgi gösterdi.

Bu ilgi sebebiyle gösteri başladığında Salon 1 Balkon bölümü de sahil olmak üzere tamamen dolmuştu. Bu durum SAÜ Öğrencileri ve Sakarya Halkının Tiyatro’ya gösterdiği ilgi ve tabi ki Haluk BİLGİNER gibi Usta bir ismin sahnede olmasından da kaynaklanmıyor değildir.

Yaklaşık olarak 1 Saat 15 Dakika kadar süren gösteri sonunda Haluk BİLGİNER ve Ekibi dakikalarca ayakta alkışlanarak sahneden ayrıldılar. Ve tabi ki onlar sahneden ayrılırken Kafalardaki Sorularda İzleyiciler arasında yayılmaya başlamıştı.

Direkt olarak anlam yüklenilmeyen oyun aslında biraz da seyircileri düşünmeye yönelten bir oyundu. Bu sebeple de Tiyatro Gösterisi Sonunda lobide oluşan kalabalık gruplar arasında oyunun Anlamı ve Teması oldukça sıkı bir şekilde tartışılmakta idi.

Kısacası Nehir isimli tiyatro gösterisi ile Mart Ayı Tiyatro Günleri devam etti. Oldukça yoğun bir ilgi ile de hem Seyirciler hem de Sahne Ekibi oldukça güzel bir gece yaşamış oldu.

Gelecek Gösteriler ve Oyunlarda Yeniden Buluşmak Dileğiyle…


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar