Öğrenci İşi Bir Bilgisayar Asus Transformer Book T100

Öğrenci İşi Bir Bilgisayar Asus Transformer Book T100

Neden öğrenci işi dedik. Sebebi belli. Oldukça uygun fiyata pazara sürülmüş bir model olacak ve hem Notebook hem de Tablet PC özellikleri ile kullanıcı tarafından sevilecek bir model.

Asus Transformer Book T100  modeli rakiplerinin aksine 1000 TL altında satışa sunulan nadir Melez Cihazlar arasında. Hatta Performans – Fiyat noktasında şuan Asus Transformer Book T100   modelini Türkiye Pazarında Rakipsiz olarak görebiliriz.

Kısa sğre içerisinde Teknoloji Mağazaların da satışa çıkacak olan model de Intel ATOM işlemci var ve elbette ki Windows 8.1 İşlemci Ailesi ile kullanıcıya sunulacak. 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı depolama çözümü ile gelecek olan modele MicroSD Kart ile destek sağlamanız da mümkün. Ayrıca Asus Bulut Depolamadan da size 3 GB Ücretsiz alan sunulmuş durumda.

Asus Transformer Book T100  almayı düşünen yada buna benzer bir model alacak olanlar incelemelere bakarak, karşılaştırmaları okuyarak daha net bir karar verebilirler.

Asus Transformer Book T100  (34)

Ancak bu noktada biz sizlere Asus Transformer Book T100  modelini önereceğiz. Çünkü 850 TL ödeme yaparak alabileceğiniz en iyi cihaz bu cihaz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar