antalya escort

Öğrenciler İçin Artık Havayolu Taşımacılığı Bir Lüks Değil

Öğrenciler İçin Artık Havayolu Taşımacılığı Bir Lüks Değil

Artan benzin fiyatları ve otobüs firmalarının koydukları kazanç oranları artmaya başladıkça Otobüs ile Uçak arasındaki fiyat farkı da kırılmaya başladı.

Bunun yanında öğrencilere sunulan indirimli uçak biletleri de özellikle otobüs ile saatler süren yolculukların öğrencilerin gözünden düşmesine sebep olmaya başladı.

Daha uygun fiyata uçak bilet satın almayı başaran öğrenciler rahat bir şekilde gerek Türkiye içindeki gerekse de Yurtdışındaki noktalara kolaylıkla ulaşmayı başarıyorlar.

 

Avrupa Gezileri İçinde Uçak Olmazsa Olmaz

Gerek Erasmus gerekse de Work And Trawel gibi yurtdışını hedef alan projelerin birçoğu sizin uzak ülkelere gidip eğitim almanızı ve dil öğrenmenizi amaçlayan projelerdir.

Tabi ki bu projelerin ilk ayağı ilgili ülkeye erişim sağlamak ve daha sonrasında da ilgili ülkeden Türkiye’ye erişim sağlamaktır. Bu işlem için de havayolu şirketleri olmazsa olmazlar arasındadır.

Bu noktada çok daha uygun fiyata öğrencilerin Avrupa Bilet satın alabildiklerini bilmeniz gerek. En azından standart bir yolcuya göre daha az maliyetli bir yolculuk olacağı kesin.

 

Türkiye İçindeki Gezilerde de Zaman Önemli

Örneğin bir haftalık izniniz var ve eşiniz yada sevgiliniz ile  Karadeniz Şehirleri turu yapmayı planladınız. Şimdi bu tur için 2-3 günün yollarda geçmesini elbette ki göze alamazsınız. Çünkü zaten zamanınız sınırlı ve gideceğiniz yer sayısı da oldukça fazla.

Bu durumda tek çare havayolu şirketleri olarak karşınıza çıkacaktır. Daha hızlı ve konforlu bir şekilde, sadece birkaç saat içinde ilgili ile erişim sağlamanız ve günün geri kalanında da gezmeye ve şehri yaşamaya başlamanız oldukça mantıklı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar