beylikdüzü escort

Rektör Prof. Dr. Muzaffer ELMAS Jammer Taleplerine Cevap Verdi

Rektör Prof. Dr. Muzaffer ELMAS Jammer Taleplerine Cevap Verdi

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer ELMAS, Öğretim Üyeleri tarafından gündeme getirilen Jammer Taleplerine yanıt verdi.

Medyabar.com sitesi tarafından ortaya atılan ve bizimde öğrencilerle buluşturduğumuz “Sınıflarda Jammer Kullanımı” ile alakalı olarak Rektörden açıklama geldi.

Konuyla alakalı olarak Prof. Dr. Muzaffer ELMAS tarafından gönderilen açıklama şu şekilde.

‘Bizim düşüncemiz öğrenciye bir şeyler kazandırmak istiyorsak onun dilinden konuşmamız gerek. Eskiden olduğu gibi öğrencileri sınıflarda tutamıyoruz. O zaman yapılması gereken öğrencilerimiz gençlerimize onların anladıkları dilden internetten ulaşmamız gerek. Bunun içinde cep telefonları bizler için öğrencilerimize ulaşmamız gereken birer araçtır’

 

Prof. Dr. Muzaffer ELMAS Rektörlük Yaptığı 4 Yılı Değerlendirdi

 

Öğretim Görevlilerinin Talebi Neydi?

Bir grup Öğretim Görevlisinin Sakarya Üniversitesi Rektörlüğüne başvuru yaparak Sakarya Üniversitesi bünyesinde eğitim verilen dersliklere “Jammer” adı verilen Sinyal Kesici cihazların konulması istenmişti.

Gerekçe olarak ise öğrencilerin ders sırasında dersi dinlemek yerine İnternette Dolaşmaları, Sosyal Paylaşım Sitelerinde Gezmeleri ve Başkaları İle Sohbet Etmeleri gösterilmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar