Sakarya Gold Mağazası Yakında Hizmete Girecek

Sakarya Gold Mağazası Yakında Hizmete Girecek

Gold Computer
Gold Computer

Daha önceki senelerde çeşitli firmaların Franchise olarak açtıkları ve uzun soluklu olamadan kapattıkları Gold Bilgisayar uzunca bir süreden sonra Merkeze bağlı olarak Sakarya’da açılmaya hazırlanıyor.

Uzunca bir süredir yer konusunda yaşanan sıkıntıları aşan Gold Yetkilileri mağazanın yeni noktasını da belirlemiş durumdalar.

Bir dönemlerin en aktif ticari noktalarından olan ancak deprem sonrasındaki dönemde Atıl konuma düşen Adnan Menderes Caddesi üzerinde, yeni yapılan binalardan birisine açılması planlanan Gold Sakarya Mağazası için tadilat ve düzenleme çalışmaları başlamış durumda.

Ramazan sonrasında bir tarihte açılması planlanan GOLD Adapazarı Mağazası Adnan Menderes Caddesi üzerinde, Yeni Camii’nin birkaç yüz metre ilerisinde yer alacak.

Vatan, Teknosa, Elektro World, Darty ve Bimeks gibi teknoloji mağazalarından sonra Sakarya Pazarına yeniden giriş yapan Gold Mağazaların da açılacak olması ilimizdeki Teknoloji Pazarını kızıştıracağa benziyor.

Sakarya Gold Computer

Bakalım Gold Sakarya ne zaman, nasıl bir kampanya ile açılacak.

Bu arada Gold mağazasında çalışmayı düşünenler Kariyer.Net adresi üzerinden Gold Bilgisayar – Metro Elektronik ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

 

Sakarya Gold Bilgisayar
Sakarya Gold Bilgisayar

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar