beylikdüzü escort

Sakarya İçin Ağaç Dikme Vakti

Sakarya İçin Ağaç Dikme Vakti

Sakarya Tema Vakfı tarafından 21 Mart 2015 Cumartesi günü Sakarya Kent Meydanında Dünya Orman ve Ormancılık Günü kutlanacak ve Ağaç Dikim Etkinliği gerçekleştirilecek.

Her yıl 21 Mart tarihinde Türkiye’nin her noktasında düzenlenen Etkinlikler ve Ağaç Dikme Çalışmaları ile kutlanan Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası Sakarya’da da bir dizi etkinlik ile kutlanacak.

21 Mart 2015 Cumartesi günü 11.00’da Sakarya Kent Meydanında başlayacak olan etkinliklerin ilk ayağı Günün Anlam ve Önemine İlişkin konuşmalardan ve Çelenk Bırakma işlemlerinden oluşacak.

İkinci bölüm ise asıl günün anlam ve öneminin icra edileceği bölüm olacak. 12.00’da başlaması planlanan ikinci etkinlik kapsamında Camili Mahallesi 1572. Ada bölgesine Fidan Dikimi gerçekleştirilecek.

Fidanlar TEMA Vakfı tarafından bölgeye ulaştırılacaktır ve etkinliğe katılanlar Fidan Dikimini hiçbir ekstra eylem içine girmeden bölgeye ulaşarak yapabileceklerdir.

Sizde 2-3 saatinizi Tema ve Doğa için ayırabilir, cebinizden para ödemeden Ağaç Dikmenin ve Çevreye Katkı Sağlamanın ferahlığını tadabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise 21 Mart 2015 tarihinde Kent Meydanında Tema Vakfı ve Doğa Severler ile buluşmak.

Tema Vakfı
Tema Vakfı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar