beylikdüzü escort

Sakarya Üniversitesi 2014 Ek Yerleştirme Kayıt Bilgileri

Sakarya Üniversitesi 2014 Ek Yerleştirme Kayıt Bilgileri

Sakarya Üniversitesini 2014 yılı Ek Yerleştirme Sonuçlarına göre kazanan öğrenci arkadaşlar Kayıt İşlemleri için aşağıdaki tarihlerde belirlenen evraklar ile işlem yapacaklardır.

Kayıt işlemleri Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsünde bulunan Öğrenci İşleri Binasında gerçekleştirilecektir. Kayıt için istenilen evraklar ve Ön Kayıt Formu bu sırada yanınızda olmalıdır.

Ek Kayıt Tarihleri için Harç Ödemesinin kayda gelmeden yapılması gerekmektedir. I. Öğretim Öğrencileri ÖDEME YAPMAYACAKTIR… 

 

 

 

Bilgi

Kayıt Yeri: Sakarya Üniversitesi Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı Esentepe Kampüsü Serdivan – SAKARYA

Kayıt Tarihleri: 13 – 15 Ekim 2014

Kayıt İçin Gerekli Olan Belgeler

1- Lise diplomasının aslı veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı veya diplomanın kayıp olması durumunda Lise Diploması Kayıp Belgesinin aslı. (Fotokopi ya da Noter onaylı suret kabul edilmez)

2- ÖSYS Sonuç Belgesinin internet çıktısı

3- Fotoğraflı Nüfus Cüzdan Fotokopisi

4- 6 adet 4.5×6 ebadında çekilmiş vesikalık fotoğraf

5- İkinci Öğretim-Uzaktan Öğretim programlarına yerleşen adaylar için Banka dekontu

Harç Miktarları için https://www.saukampus.com/sakarya-universitesi-2014-yili-harc-ucretleri-ve-odeme-bilgileri.html web adresine bakınız.

6- Öğrenci Önkayıt Formu (http://www.ogrisl.sakarya.edu.tr/index.php?pid=nss adresinden 09.10.2014 Tarihinden itibaren TC kimlik numaranızı kullanarak kullanıcı adınızı öğreniniz, Ön Kayıt yapınız ve Ön Kayıt Formunu çıktı alınız.)

7- 1985 ve daha önce doğumlu erkek adayları için Askerlik Şubelerinden alacakları Askerlik Durum Belgesi. (1111 sayılı Askerlik Kanunu gereği 29 yaşından büyük yükümlüler askerlik şubesi başkanlıklarından alacakları askerlik durum belgesine göre kayıtları yapılır. Bu durumdakilerin askerliklerinin ertelenmesi mümkün olmadığından, kayıtlarının yapılmasını müteakip öğrenimlerine askerlik hizmetini tamamladıktan sonra devam edebilirler)

Not: Daha önce başka bir yükseköğretim kurumundan mezun olup da 2014 Ek Yerleştirme sonucu Üniversitemize yerleşen öğrenciler için de 1.maddede yer alan belge gereklidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar