beylikdüzü escort

Sakarya Üniversitesi 2016 / 2017 – Bahar Dönemi %10 Listeleri

Sakarya Üniversitesi 2016 / 2017 – Bahar Dönemi %10 Listeleri

Sakarya Üniversitesi öğrencileri için 2016 / 2017 Eğitim ve Öğretim yılı Bahar Döneminde %10’luk Dilime giren öğrencilerin tam listesi belli oldu.

Sakarya Üniversitesi Öğrenci İşleri tarafından duyurusu yapılan %10’luk listelere alt kısımda bulunan link üzerinden erişebilirsiniz.

Listelerle alakalı olarak aklınıza takılan tüm soruları Yorum kısmında sorabilirsiniz.

 

http://www.ogrisl.sakarya.edu.tr/sites/ogrisl.sakarya.edu.tr/file/2016-2017_BAHAR_YUZDE_10.pdf

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

14 yorum

 1. Merhaba , ben üniversiteden bu yıl mezun oldum bahar yılı ortalamam 3.30 fakat alttan dersim vardı ve derslerimi verdim yaz okuluna kalmadan mezun oldum. Onur Belgesi alabiliyor muyum ? ortalamam tutuyor fakat alttan ders aldığım için alamazsın diyorlar doğru mu bu

 2. Merhaba İşletme bölümü 1. sınıf iö öğrencisiyim 2. dönem yuzde onluk dilime girdim fakat paraların geri yatırılmayıp dönem içine sayılacagını ögrendim fakat baska bi okula 1. öğretim olarak geçme durumunda da bu parayı geri alıp alamayacagımı alamayacaksam da nedenini öğrenmek istiyorum.

  • Sakarya Üniversitesinde uygulanan sistemde %10’a girdiğiniz dönemden sonraki dönem düşük ödeme yaparsınız. Bu sebeple de Bahar Döneminde eğer %10’luk dilime girdiyseniz Güz döneminde az ödeme yaparsınız. Herhangi bir geri ödeme yapılmaz.
   1. Öğretime geçiş yapmanız durumunda veyahut farklı bir üniversitede 2. Öğretime geçiş yapmanız durumunda %10’luk dilime girmenizin bir anlamı kalmaz. Çünkü zaten Sakarya Üniversitesinden ayrılmış olursunuz. Üniversitelerin İç İşleri birbirinden bağımsızdır ve üniversiteler arasında bu tarz transferler – para aktarımları veya iadeler yapamazsınız.

 3. sakarya myo öğrencisiyim. Okulun sitesinde açıklanmamış ancak mezun oluyorum ağustosta, bahar yarıyılı için yaptığım ödemeyi geri alabilecek miyim ?

  • Alamayacaksınız ne yazık ki. SAÜ’de %10’luk dilim bir sonraki dönem kaydında düşer. Sizinde gelecek dönem kaydınız yok. O sebeple de bir anlamı yok.
   Ama isterseniz Öğrenci İşleri ile görüşüp bir dilekçe yazın. Şansınızı zorlayın.

 4. Geri ödemeyi ne zaman alabiliyoruz? Elektronik olarak halledebiliyor muyuz yoksa illa öğrenci işlerine gitmemiz mi gerek

  • Geri Ödeme almıyorsunuz. Gelecek sene, Güz Dönemi kaydınız düşük rakamdan yapıyor olacaksınız.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar