Sakarya Üniversitesi 2019 Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Günleri

Sakarya Üniversitesi 2019 Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Günleri

Sakarya Üniversitesi tarafından Bahar Şenlikleri yerine gerçekleştirilecek olan SAÜ 2019 Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Günleri için etkinlik takvimi açıklandı.

24 Nisan – 26 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikler kapsamında üniversite içindeki farklı birimler tarafından organize edilen etkinlikler ile öğrencilere Bahar Şenliklerine alternatif bir şenlik ortamı oluşturulmaya çalışılmış durumda.

 

SAÜ 2019 Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Günleri Etkinlik Takvimi

Üniversite tarafından duyurusu yapılan SAÜ 2019 Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Günleri için belirlenen Etkinlik Takvimi aşağıdaki gibidir.

 

SAÜ 2019 Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Günleri

 

24 Nisan 2019 Çarşamba – Birinci Gün

Sahne Gösterileri – Helikopter Pisti

11:00 Mehter Takımı
12:15 Çeçenistan ve Kafkas Öğrenci Topluluğu Düğün Gösterisi
14:00 Filistin Öğrenci Topluluğu Filistin Halayı
13:30 – 14:00 Ara
17:00 Afrokarya Öğrenci Topluluğu (Somali ve Sudan Gösterileri )
18:00 Rock Topluluğu

 

Bilim, Kültür ve Spor Etkinlikleri – Çim Alan

11:00 -17:00 Langırt Oyunu
11:00 -12:00 Drone Gösterisi ve Çekimi
11:00 -16: 00 Voleybol, Sokak Basketbolu, Basket Atışları, Kort Tenis (Yer= Spor Tesisleri)
12:00 -17:00 Atlı Sporlar Öğrenci Topluluğu Bayrak Tepe-Gösteri
12:00 -18:00 Grafiti Öğrenci Topluluğu – Grafiti Sanatı (Yer= Helikopter Pisti)

 

25 Nisan 2019 Perşembe – İkinci Gün

Sahne Gösterileri – Helikopter Pisti

11:00 Afganistan Öğrenci Topluluğu (Şarkı Dinletisi, Dans Gösterileri )
12:00 Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan Öğrenci toplulukları (Şarkı Dinletisi, Dans Gösterileri )
13:00-14:00 Ara
14:00 Devlet Konservatuarı Çok Sesli Koro
15:00 Müzik Öğrenci Topluluğu (Müzik Gösterisi)
16:00 Devlet Konservatuarı Yöresel Halk Oyunları

 

Bilim, Kültür ve Spor Etkinlikleri – Çim Alan

12:00 -14:00 Personel Ligi 3. Lük Final maçı
11:00 -17:00 Langırt Oyunu
12:00 -14:00 Okçuluk Atışı Yarışması
15:00 -16:00 Halat Çekme Ve Animasyonlar
11:00 -16:00 Masa Tenisi, Bilardo, Tavla (Yer: Merkez Kafeterya)
11:00 -15:00 Uçurtma Şenliği (Yer: Bayraktepe)
12:00 -18:00 Grafiti Öğrenci Topluluğu – Grafiti Sanatı (Yer: Helikopter Pisti)

 

25 Nisan 2019 Cuma – Üçüncü Gün

Sahne Gösterileri – Helikopter Pisti

14:00 Devlet Konservatuarı Yöresel Halk Oyunları
16:00 Devlet Konservatuarı (Karaoke)
17:00 Genç Tema Topluluğu Doğa İçin Çal Müzik
18:00 Rock Topluluğu

 

Bilim, Kültür ve Spor Etkinlikleri – Çim Alan

11:00 -19:00 Langırt Oyunu
16:00 – 17:00 Türk Dünyası Topluluğu Geleneksel Ata Sporu ( Güreş) Karakucak-Mat Sporu
14:00 -17:00 İzciler Öğrenci Topluluğu Gösteri ve Tanıtım
14:00 – 15:00 Genç Tema Öğrenci Topluluğu – Doğayı
17:30 – 19:00 Satranç, Pes, Masa Futbolu (Yer: Merkez Kafeterya)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar