beylikdüzü escort

Sakarya Üniversitesinde Bütünleme Sınavları Yeniden Gündemde

Sakarya Üniversitesinde Bütünleme Sınavları Yeniden Gündemde

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından geçtiğimiz sene iptal edilen Bütünleme Sınavları yeniden gündeme gelmiş durumda.

Yaz Okulunun açılmaya başlaması ile Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından alınan karar neticesinde iptal edilen Bütünleme Sınavları öğrenciler tarafından yeniden gündeme taşındı.

Vize Sınavlarının başladığı şu günlerde öğrencilerin yoğun bir şekilde Bütünleme Sınavlarının yapılmasını ve Yaz Okulunun Açılması konusunda düşüncelerini beyan ettiklerini görüyoruz.

 

Kocaeli Üniversitesi İki Seçeneği de Sunuyor

Geçtiğimiz sene Sakarya Üniversitesi gibi sadece Yaz Okulu Açma kararı alan Kocaeli Üniversitesi öğrencilerden gelen taleplere kayıtsız kalmadı ve hem Bütünleme hem de Yaz Okulu açmayı kabul etti.

Üniversitenin 2016/2017 Öğretim Yılı Akademik Takviminde de bu bilgi ve sistem ışığında tarihler belirlendi.

 

Sakarya Üniversitesi Taleplere Kayıtsız Kaldı

Öğrencilerin ve Öğrenci Konseyinin taleplerini yetersiz bulan Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü geçtiğimiz sene öğrencilerin taleplerine kayıtsız kalmıştı.

Bu sene ise öğrencilerin yeniden bu taleplerini Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer ELMAS’a ulaştırmaya çalıştıkları görünüyor.

 

İmza Kampanyası Devam Ediyor

Birçok arkadaştan aldığımız İmza Kampanyası taleplerini değerlendirip geçtiğimiz sene başlattığımız kampanyayı devam ettirme kararı aldık. Aşağıdaki link üzerinden İmza Kampanyasına ulaşabilirsiniz.

Bütünleme İmza Kampanyası – İmzala

 

Rektör Twitter’dan “Yapmayacağız” Dedi

Rektör Prof. Dr. Muzaffer ELMAS son dönemde sıkça sorulmaya başlanan “Bütünleme Sınavları” hakkında Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Sorulara verilen cevaplara bakıldığında Bütünleme Sınavlarının bu sene de Hayalden Öteye gidemeyeceği görünüyor.

 

Prof. Dr. Muzaffer ELMAS ve Bütünleme Açıklaması

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar