Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) 2018/2019 Harç Ücretleri

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) 2018/2019 Harç Ücretleri

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) tarafından 2018/2019 Eğitim ve Öğretim yılında alınacak olan Harç Ücretleri duyuruldu.

İkinci Öğretim Programlarını seçen öğrenciler aşağıdaki listede yer alan Harç Ücretlerini ödeyeceklerdir.

Normal Sürede Okulu bitiremeyen 1. Öğretim Öğrencileri de aşağıda yer alan rakamlarda Harç Ödemesi yapacaklardır. Bunun dışında 1. Öğretim Öğrencileri herhangi bir Harç Ödemesi yapmayacaktır.

 

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi SUBÜ 2018-2019 Harç Ücretleri

 

  • Katkı Payı/Öğrenim Ücreti Ödemeleri; 13 Eylül 2018 Tarihinden Akademik Takvimde Belirtilen Derse Yazılmaların Son Gününe Kadar, İŞ BANKASININ Bütün Şube Veznelerinden, İş Bankası İnternet Bankacılığından (Fatura / Anında Fatura / Üniversite kısmından) ve İş Bankası ATM’lerinden (Üniversite Ödemeleri Kısmından) TC Kimlik Numaraları ile Yapabileceklerdir.
  • Öğrencilerimizin Üniversitemizde Önlisans, Lisans veya Lisansüstü olarak öğrenciliği olabildiğinden TC numarasından sonra eğitim almak istedikleri programa ait öğrenci numarasını seçerek borcu/borçları ödeyecektir.
  • Yeni kayıt yaptıracak yabancı uyruklu öğrenciler ile 2018-2019 eğitim-öğretim yılından önce kayıt yaptıran ancak program süresi DIŞINDA öğrenimine devam eden yabancı uyruklu öğrenciler tabloda belirlenen ücreti ödeyeceklerdir. 2018-2019 eğitim-öğretim yılından önce kayıt yaptıran ancak program süresi İÇERİSİNDE yer alan yabancı uyruklu öğrenciler Türk öğrencilerin ödemiş oldukları kadar öğrenci katkı payı/öğrenim ücretini ödeyeceklerdir.
  • Katkı Payı/Öğrenim Ücretleri, 07 Temmuz 2018 tarih ve 30471 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2018- 2019 Eğitim – Öğretim Yılında Yükseköğretim Kurumlarında Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkısı Olarak Alınacak Katkı Payları Ve Öğrenim Ücretlerinin Tespitine Dair Bakanlar Kurulu Kararı uyarınca yapılmıştır.

 

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar