beylikdüzü escort

Sakarya Vadi 54 Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Sakarya Vadi 54 Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Sakarya Üniversitesi öğrencilerine hizmet sunmak amacıyla 2014 yılında faaliyete geçen Sakarya Vadi 54 Erkek ve Kız Öğrenci Yurtları Kampüse yakın olması ve Serdivan’ın işlek mekânlarının yanında olması sebebiyle öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alacak gibi görünüyor.

Giderek büyüyen Serdivan ve Cadde üzerinde her geçen gün sayısı artan mekânlar ile oldukça işlek bir noktada kendisine yer bulan Vadi 54 Erkek ve Kız Öğrenci Yurtları hem yapı olarak hem de yönetim anlayışı olarak oldukça profesyonel bir sisteme sahipler.

Deprem sonrasında yapılan ve sağlamlık noktasında akıllarda hiçbir soru işareti bırakmayan bir binaya sahip olan Vadi 54 Yurtları modern tasarımı ve çağdaş yönetim sistemi ile sizi evinizde hissettirecek.

170 Kız ve 260 Erkek Öğrenci Kapasitesi ile hizmet sunmakta olan Vadi 54 Yurtları ilerleyen yıllarda yeni binalar ile daha fazla öğrenciye ulaşmayı hedefliyor.

 

Sakarya Vadi 54 Öğrenci Yurdu

Gerek Beslenme gerek se Spor olanaklarını için öğrencilere birçok imkan sunan Vadi 54 Öğrenci Yurdunda hiçbir gereksinimiz açıkta kalmayacaktır.

Kurulduğu nokta itibari ile oldukça sessiz bir alanda yer alan Vadi 54 Öğrenci Yurdu direkt olarak kampüse giden araçların da yol güzergahında kalmaktadır.

Özellikle Sınav Haftasında trafiğin gürültüsü, şehrin homurtusu gibi bir derdinizin olmayacağı Vadi 54 Öğrenci Yurtlarında çevrenizi kaplayan bir yeşillik ile hem rahatınıza bakacak hem de huzur bulacaksınız.

 

Sakarya Vadi 54 Erkek ve Kız Öğrenci Yurdu İmkanları

 • Sağlık Odaları 

Öğrencilerimizin sıkıntılarını karşılama amaçlı bay ve bayan sağlık odalarımız ve sağlık personelimiz bulunmaktadır.

 •  7/24 Güvenlik Kameraları 

Öğrencilerimizin huzur, eğlence ve yaşam ortamını koruma amaçlı yurdumuzda 24 saat kamera kaydı yapılmaktadır.

 •  Güvenlik Görevlileri

Öğrencilerimizin huzur,eğlence ve yaşam ortamını koruma amaçlı yurdumuzda güvenlik görevlileri bulunmaktadır.

 •  Özel Kimlik Kartları

Kartla giriş sistemi ile öğrenci dışında kimsenin odalarına erişmesini engelleyip, güvenli bir yaşam sunuyoruz.

 •  Dayanıklılık Testleri

Depremden korunma amaçlı bütün önlemler alınmış olup,binalarımızın depreme dayanıklılık testleri eksiksiz olarak yapılmışıtr.

 • Temizlik Görevlileri

Öğrencilerimize temiz ve hijyenik bir yaşam alanı sunmak için haftaiçi ve haftasonu hergün personelimiz tarafından yurdumuzun temizliği sağlanmaktadır.

 •  Sağlıklı Beslenme 

Yemekhanimizdeki yemekler aşçılaramız tarafından titizlikle hazırlanıp, ilgili departmanlar tarafından denetlenmektedir.

 •  Ücretsiz Kampüs Servisi 

Öğrencilerimizin ders saatlerini göz önünde bulundurarak 15 dakikada bir yurdumuzdan kampüse ücretsiz servis bulunmaktadır.

 •  Çamaşırhaneler ve Ütü Odaları

Yurt binalarımızın her katında öğrencilerimizin taleplerini karşılamaya yetecek sayıda çamaşırhanelerimiz ve ütü odamız bulunmaktadır.

 • Kablo Tv Ünitleri

Yurdumuzda eğlenceli bir yaşam alanı için her odada kablo tv ünitleri bulunmaktadır.

 • 7/24 Fiber İnternet Servisi

Her odada öğrencilerimizin 24 saat sınırsız olarak kullanabileceği fiber internet bağlantısı bulunmaktadır.

 • Basketbol Sahası

Öğrencilerimizin kullanabileceği spor salonlarının dışında basketbol sahamız bulunmaktadır.

 • Halı Saha

Öğrencilerimizin kullanabileceği spor salonlarının dışında halı sahamız bulunmaktadır.

 • Egzersiz Salonları

Öğrencilerimizin kullanabileceği bay/bayan özel spor ve jimnastik salonlarımız bulunmaktadır.

 • Yangın Söndürme Sistemleri

Yurt binalarımızın her katında öğrencilerimizin güvenliği için yangın söndürme sistemleri, yangın alarm ve sensörleri, acil tahliye merdivenleri bulunmaktadır.

 • Cafe & Restaurant

Vadide öğrencilerimiz Cafe&Restorantımızda diledikleri gibi vakit geçirebilirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

 1. Bu yurtta ilk senem seneye bu yurdun y sini bile ağzıma almak istemiyorum kalacak olanlara da derhal başka bir yurt bulmalarını tavsiye diyorum . Bize odalarınızda ki eşyaları dolaplarınıza yerleştirin tadilat olacak denildi lakin 2 gün sonra geldiğim de bizim odalarımızı ve bize sorulmadan para karşılığı başka bir tanımadığımız dışarıdan kişilere kiralamışlar , öğrenciler müdür ile konuştuğunda zorunlu geldiler ve ücretsiz kalıyorlar denildi kalanlara sorduğumuz zaman ise günlüğüne 52.30 ₺ ye kaldıklarını söylediler kendi odalarımızda ücretini ödememize rağmen kalamadık kendi paramızla ile rezil olduk , ayrıca internet fiber falan değil 1 interneti 2 blok birden kullanıyor bu da demek oluyor ki 250 öğrenci ve üstü , 1 saatlık bir filmi 2saat 11 dakıka da izledım . Ayrıca her katta çamaşır makinesi ve ütü yok . Oda temizlikleri hep aksıyor bazen1 hafta içinde gelen dahi olmuyor . BURADAN VELİLERE SESLENİYORUM ÇOÇUKLARINIZA AZ DEĞER VERİYOR VE EZİLMESİNİ İSTEMİYORSANIZ BU YURDA YAZDIMAYIN!!!

 2. Hic memnun kalmadik ikinci yarida aldim on taraftan guvenlik iyi gibi gorunsede otopark girisinden isteyen istedigi saatte girip cikiyor kahvalti zeytin peynir kisin soguk mudurun akli bir karis havada cozum uretemiyor

 3. Hic memnun kalmadik ikinci yarida aldim kizimi on taraftan guvenlik iyi gibi gorunsede otopark girisinden isteyen istedigi saatte girip cikiyor kahvalti zeytin peynir kisin soguk mudurun akli bir karis havada cozum uretemiyor ayrildiktan sonrada cocuklarin dedikodularini yapan bir bayan biz kurtulduk cok sukur

 4. Sakarya üniversitesi ni kazanan oğlumuzu yerleştirdiğimiz Vadi54 öğrenci yurduna 27.09.2015 tarihinde geldik fakat, ilk izlenimimiz tamamen fiyasko. Çocukların kaldıkları oda iki kişilik fakat kayıt esnasında gösterilen oda ile alakası yok. gezerken iki kişilik büyük oda gösteriyorlar, kayıt işleminde o odadan kalmadı diğer iki kişilik odadan verelim diyorlar. diğer iki kişilik oda dedikleri oda geçen yıl tek kişilik olan oda! odanın içinde hareket edecek alan yok komidinler yan yana sığmadığı için üst üste koymuşlar, gerisini siz düşünün. ayrıca çalışma koltuğu ve gardropun askılığı eksik. tamamlanacak dediler , bekliyoruz. Ayrıca fiyatlarda tutturabildiğine 2 kişilik büyük (normal) odayı 5000 tl.ye veriyorlar , bize de 2 kişilik küçük odayı (geçen yılki tek kişilik oda) 5250 tl.ye veriyorlar. neyse çok problem değil, en kısa sürede başka bir yer buluruz nasılsa. bu notu yazmamdaki sebep yeni gelecek insanlar iyi pazarlık yapsınlar ve hangi odayı tuttuklarına iyi baksınlar…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar