Sakarya Yargı Akademi Eğitim Kurumları (Hendek Şubesi)

Sakarya Yargı Akademi Eğitim Kurumları (Hendek Şubesi)

2001 yılında ülkemizi saran ekonomik kriz, Aydın’da eğitime gönül veren genç yatırımcıları harekete geçirdi. Açıköğretim ve İngilizce Kursları ile başlayan bu serüven ve yükseliş kısa sürede Aydın halkının dikkatini çekerek ilgi odağı haline gelinmesini sağladı.

Daha birinci yılımızın sonunda Kamu Personeli Seçme Sınavlarına (KPSS) hazırlanan adaylar için açtığımız kurslarımız devletin çeşitli kurumlarına yüksek atanma oranı ile kamu personeli göndermemizi sağladı ve vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar isabetli olduğunu gösterdi. Bu isabetin en büyük ortağı olan öğrencilerimize ve ailelerine teşekkürü bir borç olarak görüyoruz. Şu an Aydın’da Açıköğretim, KPSS, ALES, DGS, İngilizce ve Bilgisayar Kursları ile halkımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

2002 yılında açılan Nazilli Şubemiz ile hizmet alanını genişleten kurumumuz halen Nazilli’de de Açıköğretim, KPSS, ALES, DGS, İngilizce ve Bilgisayar Kursları ile hizmete devam etmektedir.

2003 yılından itibaren YARGI YAYINEVİ adı altında hazırladığımız genel kültür – genel yetenek ve eğitim bilimleri alanlarında hazırlanan yayınlarımız Hasan Can OKTAYLAR editörlüğünde Türkiye genelinde KPSS’ye hazırlanan adaylar için temel kaynak ve kılavuz haline gelmiştir. Kurumumuz sadece kurslarımıza katılan adaylara değil kurs olanağı bulamayan adaylara da yayınlarımız aracılığı ile rehberlik etmektedir. KPSS, AÇIKÖĞRETİM, DGS, ALES, POLİSLİK sınavlarına hazırlık yayınlarımız ile bu sınavlara hazırlanan adaylara da ulaşmaktayız.

Kurumumuz için ilk büyük şehir açılımının gerçekleştiği 2005 yılında İzmir şubemiz ile kurumsal bünyemize güç kattık. Kısa sürede İzmir’de ikinci bir şube açma zorunluluğunun oluşması İzmir halkının kurumumuz ve yayınlarımıza olan güveninin önemli bir göstergesi olmuştur. Halen İzmir’de Konak Merkezde iki ayrı şubede hizmete devam etmekteyiz.

Sene 2009… Artık başkentteyiz. Kızılay’da 8 yıllık tecrübenin de güveni ile başlayan eğitim-öğretim dönemimiz yine ilk yılında bir çok KPSS, AÇIKÖĞRETİM, ALES ve DGS adayının çekim merkezi haline gelmiştir.

Ve 2010… Gökyüzündeki yıldızlara İstanbul/Kadıköy, İstanbul/Aksaray ve Kırıkkale şubelerimiz eklenerek daha geniş kitlelere hizmet etme şansına kavuştuk.

Bize güvenen, inanan ve güç katan tüm öğrencilerimize ve ailelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve meslek hayatlarında her zaman LİDER olmalarını diliyoruz.

Saygılarımızla…

Misyonumuz

Türkiye’de eğitim ihtiyacı olan kişi ve kuruluşların sürekli gelişimi ve başarıya erişmeleri için eğitim, araştırma, yayın ve danışmanlık hizmetlerini, öğrenme odaklı yaklaşımlarla sunmak böylece bir başarı klasiği olmaktır.

 

Vizyonumuz

Değişme, gelişme ve başarıyı hedefleyenlerin tercih ettiği öncü bir merkez olmaktır.

 

Değerlerimiz

– İnsan odaklı olmak,
– Öğrenmeyi öğrenmek,
– Bilimsellik,
– Dürüstlük ve güven,
– Ekip çalışması.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar