beylikdüzü escort

Sapanca MYO İnşaatı Rektörlük ve Valilik Sebebiyle Durma Noktasına Geldi

Sapanca MYO İnşaatı Rektörlük ve Valilik Sebebiyle Durma Noktasına Geldi

İki senedir verilen uğraşlar sonucu ancak üç kat betonu atılan inşaat öylece kaldı. Bilindiği gibi proje, Sapanca Belediyesi, Sakarya Valiliği ve Sakarya Üniversitesi ile ortak yürütülen bir projeydi.

Sapanca Meslek Yüksekokulu Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı Osman Şükrü Memi tarafından, ikinci döneme yetiştirileceği açıklanan okul, halen kaba inşaat halinde. İkinci döneme değil, önümüzdeki 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında dahi eğitime kazandırılması zor görülen okulun, çatı kaplamasını yapacağı söylenen Ondüline fabrikası da henüz bu konuda bir çalışma yapmadı.

Sapanca Meslek Yüksekokulu Koruma ve Geliştirme Derneği tarafından, hayırseverler ve kamu kuruluşlarının desteğiyle yapılmaya çalışılan Sapanca MYO İnşaatının durma sebepleri arasında, özellikle Valilik ve Sakarya Üniversite’sinin daha önce taahhüt ettiği sözleri yerine getirmemesi büyük etken olarak değerlendiriliyor.

Her demecinde bu kurumlara teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Dernek Başkanı Şükrü Memi’nin, bu kurumlarla yaptığı son görüşmeleri ve gelişmeleri açıklamasını kamuoyu büyük bir merakla bekliyor.

Sapanca MYO Rektörlük ve Valilik Sebebiyle Durma Noktasına Geldi

Kaynak ve Haber: YeniSesHaber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar