beylikdüzü escort

SAÜ Eğitim Fakültesinin Yeni Yerleşim Yeri Belli Oldu

SAÜ Eğitim Fakültesinin Yeni Yerleşim Yeri Belli Oldu

Uzunca bir süredir Esentepe Kampüsüne taşınmak için uğraş veren Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi gelecek yıldan itibaren yeni kampüsünde eğitime devam edecek.

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılmayan açıklamaya göre Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2015/2016 Eğitim ve Öğretim yılında Mars Esentepe Yerleşkesinde eğitime devam edecek.

Sosyal Etkinliklerden uzak kalan, Kütüphaneyi kullanmak için 1 saatlik yoldan gelen öğrencileri daha fazla mağdur etmek istemeyen Rektörlük bu konuda Acil Eylem Planını devreye aldı ve Eğitim Fakültesini Göklere taşımaya karar verdi.

Gerekli yasal izinlerin alınması ile taşımanın başlayacağını bildiren Dekanlık ise konu hakkında oldukça umutlu konuştu.

 

Eğitim Fakültesi Taşınıyor
Eğitim Fakültesi Taşınıyor

 

Hedef Daha Az İnsan, Daha Fazla Ders ve Türkiye 1.liği

Bu sene Türkiye Çapında eğitim veren Eğitim Fakülteleri arasında 3. Sırada yer alan SAÜ Eğitim Fakültesi bunu yeterli bulmamış gibi görünüyor.

Sosyal Hayatın ve Gece Yaşamının sıfır olduğu Mars Esentepe Kampüsüne taşınacak olan Eğitim Fakültesi gelecek yıldan itibaren Türkiye ve Dünya 1.liği için çalışmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

 

Açık Alanda Hacetlenmek Yasak

Kafasına göre ev iznine gelmenin yasak olacağı yeni kampüste ulu orta tuvalet yapmak,  Sıvı içecekler içmekte yasak olacak.

Havasız ortama alışmanın zor olacağını açıklayan yetkililer bu konuda ilk öğrencilerin biraz zorlanacağını ama SAÜ’nün Kaliteli Eğitimi ile bu sorununda aşılacağı belirtildi.

Hafta Sonları Dünya’ya inmenin masraflı olacağı düşünülerek Hafta Sonu Dersleri de eklenilen Eğitim Fakültesinde Bayram ve Resmi İzinler dışında öğrencilerin Dünya ile bağlantıları olmayacak.

 

 

KYK Yurt İnşaatına Başladı

Havaların kararsız olması sebebiyle barınmanın önem arz edeceği Mars’da ilk inşaatlar bitmek üzere. Fakülte Binasının inşaatı sonrasında şimdi de KYK Yurt Binasının inşaatına başlandı.

Yer Çekimi olmadığı için erkeklerin kız yurduna camdan yada damdan girme olasılıklarını dikkate alan KYK, bu konuda önemli bir adım alarak ilk kez hem kız hem de erkek yurdunu hem yerden hem de havadan demir parmaklık ile kapattı.

 

Amacımız sadece SAÜ Hendek Eğitim Fakültesindeki öğrencilerin ne çektiğini Eleştirisel ve Masalsal bir dille anlatma idi. Anlayışınız için teşekkürler.

Yalandan Haberler Merkezi – Sakarya

Muhabir Muarrif Halksever

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar