beylikdüzü escort

SAÜ Öğrencileri 70 Dakika’da Bir Hareket Eden Otobüslerden Şikayetçi

SAÜ Öğrencileri 70 Dakika’da Bir Hareket Eden Otobüslerden Şikayetçi

Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi’ne ait 27 nolu otobüs 70 dakikada bir kalktığı için derslerine yetişememekten yakınıyor.

Konuyla ilgili şikâyet ve taleplerini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na sosyal medya üzerinden iletmeye çalışan öğrenciler, yaşadıkları ulaşım sıkıntısını şu cümlelerle özetliyor:

 

“SAATLER ÖNCESİNDEN GİTMEK ZORUNDA KALIYORUZ”

“Özellikle Sakarya Büyüksehir Belediyesi’ne ait 27 numaralı otobüs, 70 dakika da bir kalktığı icin derslerimize yetişemiyoruz veya saatler öncesinden gitmek zorunda kalıyoruz.

27 nolu aracın 30 dakika da bir olmasını istiyoruz. Sefer saati en son 21.30’da olduğu icin gece dersten çıkan ikinci öğretim öğrencileri araç bulamadığından kendi imkanlarıyla ulaşım sağlamak zorunda kalıyor. Bu onlara hem maddi açıdan sorun oluşturuyor, hem de “Bu akşam eve nasıl gideceğiz?” sorusunu düşündürüyor.

Bunların yaşanmaması için Sakarya Büyükşehir Belediyesinin sefer saatini 21.30’dan 23.00 a çıkarmasını talep ediyoruz”

Sakarya Belediye Otobüsü
Sakarya Belediye Otobüsü

“YEREL YÖNETİMLER” GÜNDEME GETİRDİ

Öğrencilerin ulaşım konusunda yaşadıkları sözkonusu sıkıntı twitterda “yerel yönetimler” kullanıcı hesabı tarafından sosyal medyada gündeme getirilirken, aynı kullanıcı Başkan Toçoğlu’nun ulaşım sorununu çözüme kavuşturmasını talep ediyor.

(Haber Hülya Sürücü)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar